Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

komik insanlar ya

Soth

Öne çıkan mesajlar

ancak ilk dediğin şekilde olabilir ama grupta xp dağılımının eşit olmadığı doğru level oranına göre dağılıyo toplam xp[signature][hline]Here I'll stand on the firing line
Here I'll walk through the field where I died
I will fight and let the voice ring true
I am the ghost.Standing next to you
Sosyal ağlarda paylaş

1 ozaman pl olmuyor
2 grubun en yüksek karakteriyle arandaki fark nekadar fazla olursa aldığın xp okadar azalıyor lvl 20 adamla 17 adam arasında ortalama bir mob da 100 xp ye kadar çıkan xp farkları olabiliyor hatta aradaki bir lvl lık fark bile birkaç saatlik zaman diliminde çok ciddi farklar doğurabiliyor[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

3 tane tankı üstüste kesmek nasıl oluyor onu anlamadım. koyunla karıştırdınız galiba. suraya basımızdan gecen bi olayı yazdık gelip ben olsam sizi keserdim bilmemne muhabbetine cevirdiniz.
Ayrıcada bu kadar özgüven nerden geliyor merak ediyorum.(özgüvenden cok diger insanları küçümseme)bana sanki fazla hayal kuruluyo gibi geliyo.
Heh uzun lafın kısası ayrı serverlarda oldugumuza sevindim diyebilirim.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

karakteri açtığımızda (hatta halen akşamları aynı zaman diliminde) bartza girilmiyordu, kımıllık ordan geliyor yani

not: 15 mage 35 fighter kesebiliyorum aynı anda :p[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bu şekilde düşünecek olursak yani bizim yaptığımız kesinlikle yanlış , bize yapılan da kesin doğru olsaydı hangi odaya girdiğinizde tek bir adam görseniz çekip gitmeniz gerekirdi, TI dungeon'da 22 civarı sabit kamp kurulabilir spawn noktası var, yani orada 22 kişi, hadi ikişer kişi olsunlar mighty ve guru gibi 5 tank kesebilen, 44 kişi dungeonda ise o dungeon tamamen bitmiş demek olurdu

böyle bir şey olabilir mi? o zaman milyarlarca kişinin oynadığı lineage'de gidilecek yer kalır mı? tamam bir yere kadar ilk mesajda da dediğim gibi saygılı olmalı kamp kuranlara, ama bizim girdiğimiz oda iki ayrı kamp gurubunu mis gibi besleyebilecekken bura bizim çıkın demek bana pek mantıklı gelmiyor, sonra normal chati kapamak gerçekten gerekiyor bazen, takım içi ne konuştuğunuzu anlamıyorsunuz yoksa, eğer görmüş olsak herhalde umursamaz gibi duracağımıza oturur konuşurduk işte şurayı siz alın burayı biz diye

ne bilim özel mesaj atmayı deneyebilirdi adamlar, veya hadi okunsal yollardan derdini anlatamadın bir kere vurursun sonra zaten herkes noluyo diye durup konuşuyo, yani bana biri bir kere hasar vermiş olsa yallah deyip dalmıyorum mesela öyle ya karması düşük adam neden durduk yerde dalsın diye düşünüyorum hayrola arkadaş noluyo diyorum mesela[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

bir de bişe geldi aklıma
karakterler aktarılıyomuş, girdiğimde de bunu biliyordum ben ama nasıl olsa sunucu farkı gözetmeden aktarılırlar yani karakterinizi oyun çıktığında açılan sunuculardan istediğinize sokup (tabi bir defa seçim yaparak) orada devam etmenizi sağlarlar diye düşünüyordum

böyle bir şeyin olup olmadığını öğrenmek lazım, ben bir yerde okumadım ama aklıma direk bu geldi herhalde böyle olur şeklinde[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

black oyun open pvp adamlar zaman zaman mevcut mobları bile azaltıyorlar güçlü olan ayakta kalır burası benim derim sen istiyorsan gücünde yetiyorsa alırsın

diğer konuya gelince ortalama bir mage 2 nuke ile bir tank öldürebiliyor bu nukelerden biri aynı zamanda heal işlevide gördüğü için profession seçene kadar pvp de mage>fighter[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

heh neyse o zaman adamlar burası bizim demişler biz de sie diyip dalmışız lol ve sonuçta biz ayakta kaldık, iyi de yapmışız boşverelim :p[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

heh işte olayın mantığı bu güçlü olan ayakta kalır[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

Sosyal ağlarda paylaş

o hiç belli olmaz ne adamlar gördük bu sekilde kıyaslama yapıp sonra dökülen. hiç bir class birbiine göre abartı güçlü veya cok kolay kesebilecek derecede güçlü degildir. sen uygun bi an ve konumda dedigini yapabilirsin ama her zaman o anı ve konumu yakalayamazsın. öle bi an olur ki karsında ezik sandıgın class seni yere gömer[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

bilimum raid de test edildi onaylandı de lerde gay elflerde çabuk düşüyorlar bir ara humanlarıda denemem lazım şu stun olayı fena değil gibi

en son elf raidinde elflerle savaşırken 3 aptal de bende de olduğum halde saldırdı üçünüde öldürdüm 4. mage çıktı aciz şekilde öldüm :)[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

Sosyal ağlarda paylaş

black bugun sizinkine benzer bi olay basimiza geldi ben lvl 20 mage 1 fighter19 1 archer19 vs 1 mage lvl 20 2 dwarf ne olduklarini bilmimo hehe cok kolay olduler sonra adamlar tutturdu cekilin biz avlanioz burda die.. ben topluom moblari adamlarin mage fireballio tilt oldum tabe :P sona ilk mage gitti :P sona dwarflar o kadar hizli indilerki :P
tobii bi 5dk sona :) 3 dwarf 2 mage(20+) 2 archer geli verdi :p ne kadar cabuk yattigimizi anlatamam hehe :) acaip zevkliydi :P[signature][hline]

Captain of the Minmatar Battleship Anubis
Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mighty_THoR, 07 Nisan 2004 13:35 tarihinde demiş ki:
şansınıza guruyla bana denk gelmemişsiniz

bu lafa gülüp keşke bartzda oynasaydım demek geliyo içimden[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

yok azmo pop dedi ya bartzda lvl 15 var die ona laf dedim :P char aktarimi hakkinda bisi bilmiom :) yorum yapamam o konuda[signature][hline]

Frostfel Dark Elf Mystic On Bartz
Captain of the Minmatar Battleship Anubis
Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...