Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bunlar size de oluyor mu...

BlackRose

Öne çıkan mesajlar

1-bazen, aslında bazen de değil artık nerdeyse %80 ihtimalle, special hareketlerden sonra tekrar atak komutu vermek gerekiyor, bu da çok sinir bir durum, dövüşü başlatırken de değil sadece, arada bir yerde de power shot yaptıktan sonra karakter öylece mal gibi duruyor müdahale edilmezse, bunun bir çözümü var mı?

2-relax özelliği bazen çalışmıyor, yani normalde oturup MP kullanarak HP'nizi hızlıca arttırması gerekirken 1 saniye çalışıyor gibi oluyor ama ayakta kalıyosunuz ve içe yaramıyor, çözüm olarak bir keresinde kısayol slotundaki yerine başka bir şey koyup sonra yeniden relax'i koyunca düzelmişti ama bazen o da işe yaramıyor, oyundan çıkıp yeniden girmek de

3-bazen npclerle konuşmak için tıkladığınızda sizi de kesiyolar mı :p quest veren biriyle daha önce milyon kere konuşmuşken dün akşam bir tııkladım adam beni öldürdü heh, öyle ctrl veya alt vs tuşuna da basmadım yani, gayet beyaz beyaz gezerken oldu bu iş

ve bir soru
4-forumda arama fonksiyonu olmadığı için bakamadım, makro yaratma imkanı var mı daoc, ao gibi oyunlarda olduğu gibi [aa foruma arama fonksiyonu eklenmiş :p neyse sordum artık =)][signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

ehe selam hoca
iyi diyosun da bu şekilde uslu uslu oynanmıyo :p masayı teneke kaplatacam valla sinirden ya masa gidecek ya ellerim :p[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 07 Nisan 2004 17:28 tarihinde demiş ki:
1-bazen, aslında bazen de değil artık nerdeyse %80 ihtimalle, special hareketlerden sonra tekrar atak komutu vermek gerekiyor, bu da çok sinir bir durum, dövüşü başlatırken de değil sadece, arada bir yerde de power shot yaptıktan sonra karakter öylece mal gibi duruyor müdahale edilmezse, bunun bir çözümü var mı?

2-relax özelliği bazen çalışmıyor, yani normalde oturup MP kullanarak HP'nizi hızlıca arttırması gerekirken 1 saniye çalışıyor gibi oluyor ama ayakta kalıyosunuz ve içe yaramıyor, çözüm olarak bir keresinde kısayol slotundaki yerine başka bir şey koyup sonra yeniden relax'i koyunca düzelmişti ama bazen o da işe yaramıyor, oyundan çıkıp yeniden girmek de

3-bazen npclerle konuşmak için tıkladığınızda sizi de kesiyolar mı :p quest veren biriyle daha önce milyon kere konuşmuşken dün akşam bir tııkladım adam beni öldürdü heh, öyle ctrl veya alt vs tuşuna da basmadım yani, gayet beyaz beyaz gezerken oldu bu iş

ve bir soru
4-forumda arama fonksiyonu olmadığı için bakamadım, makro yaratma imkanı var mı daoc, ao gibi oyunlarda olduğu gibi [aa foruma arama fonksiyonu eklenmiş :p neyse sordum artık =)]

1. bu sorunu bende yasiyorum cozum bulamadim deli oluryorum..

2. ve 3. sorunun cevabi ayni bazen oyunda klavyede takili kalmasada in game de takili kaliyor..bi kere ctrl ye basinca duzeliyor...relax a basip ayakta kalmasida...npc lerle konusmak icin tikladigindada otomatik olarak atak yapiyor...
kisacasi ctrl ye bi kere basarak bu sorunu asiyorsun

4. ben yok die biliyorum amma :)[signature][hline]Lets Turn and Burn..!!!
the silly nick of alltimes , this is ucandaire
Sosyal ağlarda paylaş

bak hala sikayet ediyor! gittim baktim az once sslerine , isil isil , piril piril bir oyunmus , uzun kulaKli mini etekli elf kizlarda var , daha ne istiyorsun bilader? git eglen cos masayida teneke kaplat gene istersen hehe[signature][hline]Either kill me or take me as I am, I'll be damned if I ever change

Sosyal ağlarda paylaş

sorma ya o elfler de hiçbişe giymeseler daha iyiymiş, nedir abi insan karakterini zor tutuyor dansa kaldırmamak için :p[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

1. nin çözümü yok, ps den sonra hiçbir zaman action a devam etmez .. mortal blowdan sonra ise şanslıysan devam eder; yoksa yine action a basman gerekir..

2 allah kerim
3. yü çözmek için res atın oyuna ..
4. ise henüz macro yok ..[signature][hline]sadece ölüm ...
Sosyal ağlarda paylaş

hiçbir zaman devam etmez demişsin ama ediyo?
yani bir öle bir böle olması zaten sıkıntı
bilsem ki hiç devam etmiyo kendimi alıştırırım ps nin peşine yine atak komutu vermeye...[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...