Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Herkes Dungeon kasıyor(Party)

Kazik

Öne çıkan mesajlar

ya bakıyorum burdaki oynayanlara hadi grup yapalım cok exp. alırız diyorlar, eğer iyi defenseli bir tankınız yoksa grupta exp. ve mana zararından baska bisi olmaz.

Bu oyunda grup oluyorsan hızlı oldurebilmen lazım sürümden kazanma mantığıyla ve gruba aldığınız kişiler arasında en fazla 1-2 lvl fark olmalı..[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Sosyal ağlarda paylaş

valla her zaman grup yapma taraftarıyım xp düşse bikle grup iken oldukca seri kesim yapıyorsunuz bi adam cok yaralanırsa bi digeri pulluyor o da yandan vuruyor biz böle gayet güzel gidiyoruz. seri bi şekilde spawnları tükettigimiz için artık etraftakilerde bizim gruba girmek istiyorlar:) ama bizde muhabbetimiz bölünmesin dige almıyoruz gevurları.

Ah ahh ama dün aksam bi elf hatun gördük hasta olduk o isteseydi gruba girmek digerlerinin fikrini bile almadan alırtdım direk gruba:P neydi be sarısın falan öle ehu ama tabi 3 tane yarma hatunun etrafını sarınca kacmak zorunda kaldı pff[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben 10-17 arasi solo tkaildim gayette guzeldi yemisim partiyi mageim..
ama 17 den sonra seve seve parti kasmak zorunda kaldim bi yerden sona sıkılıo insan 400 xpi icin 5-6 shot yapmaya
shu lvl 20yim bi yari tankimiz var her gece yanimiza bi mage mumkunse bi healer bulup despairde bugbear yada exede granit golem filan kesioz acaipde iyi gelio xp tabi durmak yok br sn durmadan yapmak lazim partyi tabi buda tankinizin p.defina bakio direk
lvl 19-21 olan turk varsa takilalim geceleri
shu an adsl acaip lagli oyuna girsem bile bisi yapamiom ama aksama her turlu[signature][hline]

Captain of the Minmatar Battleship Anubis
Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

Sosyal ağlarda paylaş

grup yapmak mantıklı değil para kaybediyorsun xp kaybediyorsun sp kaybediyor reel bir getirisi en azından 20 ye kadar yok.seri kessen mob seri spawn olmuyor seri spawn olanı kessen oda düzgün xp vermiyor

anca boss room a inilecekse xp yi filan bırakır ölümüne girerim ama onun dışında solo çok daha avantajlı[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

iyi bi parti guzel bi spot (e.g despair) olduktan sonra party
ama iyi bi spot yoksa ve moblari bekliosan suxo.
ha kendinize guveniosaniz inersiniz Soda ya yada ona benzer yerlere.. grup olarak deli xp alinio ama bi mob sana attack vermisse ve sen kosarak kacmayi denicek kadar noobsan partinin sansi yok[signature][hline]

Captain of the Minmatar Battleship Anubis
Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...