Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rebel mi?? Imperial mı?? Neutral mı??

orcun_okm

Öne çıkan mesajlar

Bu aslında oldukça göreceli bir kavram.
Senin Star Wars evrenine bakış açına bağlı.Bence kendi kendine yetebileceğin güne dek bir taraf seçmeden devam et.
Artık kendi kendine yettiğine inandığın gün bir taraf seç.
Açıkcası ben İmperial'im Darth Vader'in Force Grap yapışını izleyerek büyümüş biri olarak oldukça sıkı bir İmperial hayranlığım var.
Eğer oyun içinde kim daha güçlü kim ezer gibi bir karşılaştırma yaparsan iki tarafında kendisine göre artı ve eksileri var.

Saygılarımla...[signature][hline]Karanlıga bakarken dikkatli ol evlat...
Neden diyecek olursan;Sen karanlıga bakarken karanlıkta..
Sana ve senin derinliklerine bakar...
Sosyal ağlarda paylaş

unutmamak lazım ki rebel tarafı daha kalabalık ve sony bundan rahatsız. bu yüzden crackdown çağı diye bi şey çıkartmış (level da yazıyo du).aslında her durumda imp daha güçlü ama oyunun senaryosu belli yani sonu biliniyo ve kimse yenilen tarafta olmak istemiyo
Sosyal ağlarda paylaş

serverda yada larda imperial sayisinin dusuk olmasi onlari daha zorlu tipler olmaya itiyor. hele hele son donemde rebel sayısı sıddetle artıyor olmasına ragmen doru durust bı rebel aktıvıtesı gormek mumkun deıl. imperial olarak 3 saat overt rebel
sımdı yukarıdakıler rebel, ımperıal kavgası ıcındeıl ama ben bu oyuna ılk baslayanlardan oldugum ıcın oyunun gecmısınde rebeller azdı.ımp at-st lerı ıle stormylerı ıle gorevlerden aldıkları paralar ıle ustunduler. herkes ımperıaldı. nerf yıye ımperıal sayısıda gıderek dustu dogal olarak. ama acıkcası ben ımplerın nerflenmesınden gayet keyıf almıs durumdayım sayısal ustunluk olmadıgı ıcın aralarında sureklı ıletısım ve bırbırıne destek var kı bu da oyundan maksımum hazzı saglıyor. ımperıal olmak benım ıcın cıddı manada keyıflı.
Sosyal ağlarda paylaş

Kapiscak rebel ariyosan Europe-Chimera ya beklerim istemedigin kadar overt var.Anchorheadte 10 saniyeden fazla yasatmazlar seni girmenle ölmen bir olur.Saahin 7sinde gelirsen kimseyi bulamazsin tabi, gelceksen prime time da gel, herkesin sonucta isi gücü var hayatini bu oyunla gecirmiyo ama ben senin dediklerine hic katilmiyrum sanki bütün rebellar serefsiz exploit kullanan korkaklarmis gibi konusmussun.

Niye imp olayim ki al AT-ST yi o keyfe bak sonra fair playden bahset ne ala memleket, neden imp sin cünkü daha güclü ekipmanlarin var, ben neden rebelim cünkü AT-ST ile saldirip arkadan lol atcak kadar serefsiz degilim. Bu lafa hic alinma sende aynisini baska sekilde yazmissin.

Senin en büyük hatan bence Amerikan serverlarinda oynamak, amerikalilarin oldugu serverlardan nefret ettim UO ya basladigim ilk günden beri, szi kac ping aliyosun bilmiyorum ama dün bi arkadasimi daha swgye soktum ve izmirden balglaniyro chimeradan 110 pingle oynuyor bildiginiz kablo baglantisi ile.

Teamplay ve fairplay ariyosan birak amerikan serverlarina girmeyi gel europe severina hem adam gibi pingle hemde insan gibi oynayan adamlarin arasinda zevkle oyna.Ilk charimi amerikan serverinda yarattim, herkes "lol newbie" diyip gecti, sildim europe serverina girdim herkes yardim etmeye kostu.Aninda altima bike cektiler oyunu anlattilar, para verdiler ve huntinge cikarip ögrettiler.Olay budur bence.Simdi Master Medic / 4-3-4-3 TKA / 4-0-0-3 Marksmanim, o lol atanlardan bikaci simdi keske ciksa karsima.[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

sad in dedikleri cok dogru. zaten kendisi eclipse server i icin konusmus. eclipse e gelirseniz gorursunuz. lok daki guild lerin cogu exploit kullanirlar. ve bunlarida forumlarda acik acik yazarlar bile. exploşt kullananlarin arasinda en unlu olanlar ise wook guildi dir. gunun en kalabalik saatlerinde gidersiniz anchorhead e acik rebel cidden bulamazsiniz. 3 5 pvp adamlari vardir. powerplay icin kasan defense leri stack leyenler. onlar disinda cikip adam gibi dalan adam bulamazsiniz. dalanlarda zaten combatmedic tir oldurursunuz clone fac ciktigi gibi kendini olduren kisinin mind ina poison atip tekrar olur baska biside yapamazlar. Ha adam gibi rebel ler varmidir varidr tabiki ama cogu imp tarafina gecmistir.

Oyunun gectigi zaman imperial larin ustun oldugu ortalikta adam gibi jedi bulunmadigi jedi olanlarinda olduruldugu zamandir zaten. tamamen imp yonetiminin hakim oldugu bi zamandir. Bu zamanda gecen bi oyunda rebellarami at st verilecekti.

at st yide buyutmeyin bukadar. sahibini oldurdukten sonra at st yi bi rifleman cok kolay yiyor yada elite bi brawler proff unu masterlamis bi kisi buff liysa rahat at st yi patlatiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Adam gibi saygili konusma nedemek ugrasamicam senle? Sana sanki bi halt dedim, sana katilmiyorum dedim o kadar.Asil ben senle ugrasamicam illaki kavga cikartcaksiniz, düzgün konusma kültürü 0 sizde.Hadi neyse uzatmanin anlami yok.Hata bende sana laf yetistirip senin seviyene indik iste.Adam gibi anlasan ve cevap atsan sasardim.[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...

[Bu mesaj Vampire tarafından 01 Nisan 2004 13:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arnaviscaa, 01 Nisan 2004 20:21 tarihinde demiş ki:
"Simdi Master Medic / 4-3-4-3 TKA / 4-0-0-3 Marksmanim, o lol atanlardan bikaci simdi keske ciksa karsima."

Bu char ile mi meydan okuyorsun :)

sidik yaristirmaya baslandi bile, kusura bakma asmis arkadasim 2 hafta oldu oyuna baslayali kendi capimda takiliyorum senin kadar asamadim daha alay etmenin anlami yok[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...

[Bu mesaj Vampire tarafından 01 Nisan 2004 20:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sony'nin bazı yanlışları var.Tamam imparatorluk çok güçlü ama rebellere hiç destek sağlanmıyor.Yani imparatorluğun stormları var AT-ST si var.Neyi yokki maşallah.Rebellere de biraz destek falan yapılsa çok güzel olur.[signature][hline]Deno O'Connor-Eclipse

Master Commando
Master Marksman
Master Scout
Master Medic
Pistoleer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vampire, 01 Nisan 2004 20:44 tarihinde demiş ki:
said:
"Simdi Master Medic / 4-3-4-3 TKA / 4-0-0-3 Marksmanim, o lol atanlardan bikaci simdi keske ciksa karsima."

sidik yaristirmaya baslandi bile, kusura bakma asmis arkadasim 2 hafta oldu oyuna baslayali kendi capimda takiliyorum senin kadar asamadim daha alay etmenin anlami yok

Madem 2 haftadir oynuyorsun atip tutmayacaksin meydan okumayip haddini bileceksin.[signature][hline]Arnaviscaa of Eclipse Galaxie
Colonel Of The Imperial Troops On Dantooine
Founder Of TURK Clan
Loyal Protector Of Hi'lal City
Turks SS
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deno, 01 Nisan 2004 20:46 tarihinde demiş ki:
Sony'nin bazı yanlışları var.Tamam imparatorluk çok güçlü ama rebellere hiç destek sağlanmıyor.Yani imparatorluğun stormları var AT-ST si var.Neyi yokki maşallah.Rebellere de biraz destek falan yapılsa çok güzel olur.

SW ruhuna uygun olarak boyle , ve su anda min. bu durum imperial cok daha guclu olmalı. ATST ve ST dedigin nedir bunlar yeni başlayanlara cok cazip gibi gorunuyor. PvP atst kullanan gormen cok or ST ise imkansiz. ATST nin bir tek avantajı var oda gorev alirken bunun dısında yok..[signature][hline]Arnaviscaa of Eclipse Galaxie
Colonel Of The Imperial Troops On Dantooine
Founder Of TURK Clan
Loyal Protector Of Hi'lal City
Turks SS
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arnaviscaa, 01 Nisan 2004 21:16 tarihinde demiş ki:
said:
said:

sidik yaristirmaya baslandi bile, kusura bakma asmis arkadasim 2 hafta oldu oyuna baslayali kendi capimda takiliyorum senin kadar asamadim daha alay etmenin anlami yok

Madem 2 haftadir oynuyorsun atip tutmayacaksin meydan okumayip haddini bileceksin.

LOL...Peki birader haddimi bilirim LOL...Sen SWG aleminde yasiyosun herhalde ha, bi oyun icin bunu söylüyosan zaten bosuna konusuyorum senle hastasin hoca sen, istedigin cevabi at seni adam yerine koyup bi kelime yazmam buraya,suraya gelip adam gibi yazi yazansan ölürsün sanki,yasin kadar konus sen, hadi sana iyi oyunlar, yoksa iyi SWG yasantisi mi desem uygun olur...lol be.[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...

[Bu mesaj Vampire tarafından 02 Nisan 2004 05:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vampire, 02 Nisan 2004 05:00 tarihinde demiş ki:
said:
Arnaviscaa, 01 Nisan 2004 21:16 tarihinde demiş ki:
said:
said:

Madem 2 haftadir oynuyorsun atip tutmayacaksin meydan okumayip haddini bileceksin.

LOL...Peki birader haddimi bilirim LOL...Sen SWG aleminde yasiyosun herhalde ha, bi oyun icin bunu söylüyosan zaten bosuna konusuyorum senle hastasin hoca sen, istedigin cevabi at seni adam yerine koyup bi kelime yazmam buraya,suraya gelip adam gibi yazi yazansan ölürsün sanki,yasin kadar konus sen, hadi sana iyi oyunlar, yoksa iyi SWG yasantisi mi desem uygun olur...lol be.

Birader diye hitap ettiğin kişinin yaşı 30'un üstünde ve oyunu çıktığı ilk günden beri oynuyor. Bırak da oyunu senden biraz daha fazla bilsin.

Rebel-imperial olayına gelince, "onlarda hede hödö var, bizde yok daha güçlüler" diye ağlamayın, o bahsettiğiniz AT-STlerin, stlerin bi işe yaradığı yok, ben pvp yaparken st kullanan bi imperial görmedim, varsa da ya çoooook fp si vardır, ya da salaktır. AT-ST ise bi zavallı pvpde bi halta yaradığı falan yok, sahipleri indiği zaman duruyolar zaten. Arna'nın da dediği gibi sadece görev alırken işe yarıyolar o da para ya da xp kasmak istiosan. 6-7 kişilik bi grup kurarsanız at-st ile alınmış görevlere eş zorlukta ve değerde görevler alabilirsiniz.[signature][hline]
Devvo Ki'yyst
(R.I.P.), Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

Rebellere destek mi verilsin? nası yani, at-st denginde bişimi istiyorsunuz? ben ne anladım ozaman imperial olmaktan bide rebellerin film yada kitaplarda böyle bi avantajı ne zaman olmuşki.
At-st ler aylar önce abartı güçlülerdi ama adamlar nerfleye nerfleye hurdaya çevirdililer, şimdi faction görevleri hariç hiçbiyerde kullanamıyorsunuz, zaten 55k ham olmadı bişeyi değiştirmiyor zira resistler nerflerden sonra yerlerde sürünüyor.Tek avantajı yüksek lev missionlar alabilmenizi sağlaması , e artık 10k kusur fp ye okadar avantajı olsun.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''

[Bu mesaj Darksun tarafından 02 Nisan 2004 10:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Vampire europe serverları açılalı çok kısa zaman oldu bana eclipsein ilk açıldığı halini hatırlatıyo.Görürsün 3-4 aya noluyo.Bizim serverda harbiden ezik yani rebeller ölmüş.Bence hepsi neutral olsunlar.
[signature][hline]Bak Sen Şuna = http://www.imagedump.com/index.cgi?pick=get&tp=53845

[Bu mesaj Escobar tarafından 02 Nisan 2004 14:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Silincek bişi yokki.3 haftadır overt rebel arıyoruz önümüze cıkan adamlar aynı.Coronette ortada oturuyorum gelen yok.Rebel rec'in önüne afk bırakıyorum gelip öldürsünler diye o bile olmuyo.Daha napıcaz bilmiyorum valla rebellere gnort kesmek daha zevkli geliyo heralde.Tabi bizim server için bu başka serverlarda güzel faaliyetler varmış.[signature][hline]Yaw$ak = http://www.imagedump.com/index.cgi?pick=get&tp=53845
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...