Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sorularım...

Sin

Öne çıkan mesajlar

Ya 3 5 adam kestim can sıkıntısından PK olduk nasıl normale donucez?

gelen geçen dalıyor..

Bunun dısında ben lvl 7 dark mage olarak gözüküyorum lvl 1 kende dark mage dim, bu oyunda 2 class muı varwarrior mage diye yokmu wizard i vs si..
bi sorcerer trainer a gittim o warriorlara egitim yapiyordu bi mage traienr buldumda oda büyü ogretiyor elite class yok mu ?[signature][hline] Mystry
...by the turntables of republic, heaven and eagen,
Armin Van Buuren...

Sosyal ağlarda paylaş

ok biraz araştırdımda

lvl 7 de bi tain olunmaya hak kazanılıyor
klvl 14 de
lvl 20 de 1 elite class seciyon shillen oracle yada wizard[signature][hline] Mystry
...by the turntables of republic, heaven and eagen,
Armin Van Buuren...

Sosyal ağlarda paylaş

pk lik zevkli gibi tab, dusuk levelken zebksiz
lvl 60 spellhowler olunca

City cikislaridna camp kurup
poison cloud tornada thunderstorm felam sallicam etrafa lol[signature][hline] Mystry

Xne LvL 11+ Dark Mage of Erica

[Bu mesaj Sin tarafından 05 Nisan 2004 23:49 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Sin tarafından 05 Nisan 2004 23:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Pk ların inventory den loot düşürme oranı daha yüksek ve bildiğim kadarı ile 5 parça düşürüyorlarmış düşürünce.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya anlamadım tam ben bu pk, aggressor olgusunu.. Pk'lar kırmızı tmm.. Mor olanlarda aggressor, criminal herneyse ondan. Ama Morlara saldırınca bende mor oluyorum. Sonra kim gerçek kötü, kim iyiliğin önde gelen savunucusu karışıyor.[signature][hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...