Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Download bitti! Başardım!

Lisze

Öne çıkan mesajlar

kafam girsin bu oyundan da bayıcam
40 dk kastım giremedim ya yeter baydım harbiden
server göçücek galiba bekliyom giricem[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

Evet öle yapalım bence açılanlardan bitanesine toplanalım çünkü herkez ben burda kastım diye devam eder bu 3 serverda playerların geneli.Bitanesine girişelim biz türkler olarak.Girelimde bizim oyunu görünce özenirler din'e alırız adamları
Sosyal ağlarda paylaş

yeni serverlar açılınca çoğu kişi oraya gidecek çünkü herkez sıfırdan başlayacak diğer serverlarda 2-3 gün geç başlayan piskopatlar var ve diğerlerini geçemediler ayrıca her serverda ilk lvl 3 clan sahibi olan grubun tüm memberlarına (US only) 200$ veriliyor.

Birde ilk lvl 20 olanlar alienware pc çekilişine katılıyor.

Yani pek ümit beslemeyin =)[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat 10 dk oldu hala giremiyorum süper nbişi
deli oldum kafayı yedim tozuttum manyadım piskopat oldum yeter ya[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...