Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aklınızda bulunsun > bir bug

McsPeyn

Öne çıkan mesajlar

Darkelflerin başlangıç şehrindeki merdivenin yanında fazla dolanmayın, direk yukarı çıkın. Ben merdivenin alt köşesine sıkıştım, hareket edemedim. Restart dedim. Oyuna girdiğimde Darkelf binasının çatısındaydım! /gm komutunu kullandım; 49 kişi önümde sıradaydı. Aşağıdakilerle konuştum bu arada; yeni karakter aç dediler. Ben de öyle yaptım (zaten level 4 müydüm neydim).[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Ben dün orclan dağdan aşağıya suicide misali atlatım atlamaz olaydım map dışına düştük :d[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
/gm stuck get me out of here
Saolsunlar yukarı ışınladılar.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

iki yer closed betadayken .. :

- Dwarfların topraklarında bembeyaz geniş düzlükler var ve ortaya yakın süper bi dağ var; zirveye çıkıp banci yapmayın yerin 7 kat altına düşüyorsunuz .. locationa baktım :))

- İkincisi Talking Island da şelaleler, fazla yaklaşmayın tepesine çıkıp atlamayın .. akan sular sıvı değil .. camsı bi madde, atladıktan sonra bi kayanın üstüne düşerseniz akan suyun içinden geçemezsiniz öle kalırsınız orda .. ilk bounty hunterı tuttum oyunda kendi kellem için .. 2500adenaya çok zevkliydi .. nerdesin nerdesin ? diye 3 kişi aynı anda power shot çekti .. :)))[signature][hline]sadece ölüm ...
Sosyal ağlarda paylaş

ben dağdan aşağı atlayım ruine kısa yoldan giderim dedim taşların arasına düşmüştüm
sonra 2 gün kaldım closed beta dayken
arkadaşı çağırdım mecburen gm gelmedi 189 . sırada olunca o da aynı yerden düştü yanında 2 tane scrooll of escape almıştı

ben
m üstüme düştü verdi
demekki neymiş Scroll of Escape siz dolaşmıyoruz[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 02 Nisan 2004 09:29 tarihinde demiş ki:
ben dağdan aşağı atlayım ruine kısa yoldan giderim dedim taşların arasına düşmüştüm
sonra 2 gün kaldım closed beta dayken
arkadaşı çağırdım mecburen gm gelmedi 189 . sırada olunca o da aynı yerden düştü yanında 2 tane scrooll of escape almıştı

ben
m üstüme düştü verdi
demekki neymiş Scroll of Escape siz dolaşmıyoruz

kesinlikle :))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...