Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Unicorn :)

kermit

Öne çıkan mesajlar

hehe şaka ya
etrafta dolaşırken gördüm sadece :)
tame olmaz büyük ihtimal :P
ama çok güçlü ve hızlı arkadaş daldı ordan biliyorum :P[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

tmm yaptım rsmide
böyle daha iyi :)
ama çok hoşuma gitti ya çok tatlı bi hayvan[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

starbreeze tas gibi hatun :)
unicorn of eva da tas gibi at..

elf hatun atin üstüne binse, mükemmel bir elmanin iki yarisi gibi olurlar..
ya da benim karnim acikti saçmaliyorum..
mümkündür tabii.[signature][hline]You scream,
I scream,
We both scream
For ice cream!
Sosyal ağlarda paylaş

o resimdeki elf hatın su anda 90 k lık üzerinde süper bi set var daha da taş oldu valla
abi hormonllorum azıyo oyunu oynarken yeter dayanamıycam[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda diğer şehirlerde 700k-1m lik armor ve weaponlarda varmış yani 90k onların yanında çok ucuz =)[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe onlar için çok zmn bu set bana yetiyo toplamda 150 mana veriyo kral gibi :)[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

değil
sen niye 40k bağladın ona[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

44 k lık bi gövdelik 27 k lık pantolon felan
eldivendi carttı curttu derken 90 k yaptı
tunic of mage mi öyle bişi
gludio dan aldım[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

Kain yalannnnn :P kisht pis kermit Bartz Rule
bende gidip aliim o suitten
devotionla takilioz uyuz bi goruntusu var sirf ggoruntusu icin bone armour bile giyilir bee o ne karizmatik zirhtir ama mana vermio o kotu[signature][hline]

Captain of the Minmatar Battleship Anubis
Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

Sosyal ağlarda paylaş

Vallaha demoda gördüğüm dragon biraz hızlıydı, okadar kasıp yetiştirmişsin hızlı olsun. Boyut itibariyle gemininkine denk gibi bişeydi.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...