Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

heh AB olayı abartmış

Popeye

Öne çıkan mesajlar

demin haberlerde altyazıda gördüm
ABden açıklama gelmiş : kemalizm türkiyenin ABye tam üyeliği için engelmiş

eh yani kısaca biz sizi almıyıcaz deselermiş daha mantıklı olurmuş
neyse güzel oldu bu açıklama iyi bi terslerler komutanlar AByi[hline]Prince"Kazuyama" Cratty

je suis la et ailleurs
je n'ai plus rien
je deviens folle
je m'abandonne

Sosyal ağlarda paylaş

Yav zaten bizim bu ayakları çokdan bırakmamız lazımdı hata bizde. Bik olsa bu AB'ye engel, buk olsa bu AB'ye engel. Cuk diyorsun bu AB icin iyi ama bu seferde bu ABD ile iliskilere engel. Elimizi oyle bir kaptirmisizki... Biz elimizi kurtarmaya ugrasmadikca bik de desen suc buk da desen suc. En iyisi hic bir sey soyleme, ne derlerse "Emret Sahip" diyip hic bir sey yapma, bak o zaman kimse seni elestirmez.[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

Müslüman ülkelerde hayır yok ki bizde böle kurucaz bir müslüman birliği bak bakalım ezebiliyorlar mı ..[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar zorluk başka hiçbir ülkeye çıkarılmadı.

Ayrıca kıbrısta rum kesimini neden alıyolar sizce AB'ye ?
Çünkü avrupa kıbrıs olayında tamamen rumları tutuo. Türklerin hep tartışma çıkaran, uzlaşma nedir bilmeyen taraf olarak görüolar.

Halbuki bütün anlaşma zeminlerinden kaçan bizzat rumların kendileri. Nedense kimse 40 yıldır masadan kim kaçtı deilde neden Denktaş uzlaşmıo diye tartışıo.

Kimse neden rumlar 1970 lerde kıyıma başladı demio. Herkez neden Türkiye durup dururken kıbrısa çıkarma yaptı diyo.

Ya biz anlatamadık derdimizi yada gerçekten müslüman da olsa gayri-müslim de olsa türkün türkten başka dostu yok. Çözemedim gitti.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 25 Mart 2003 15:13 tarihinde demiş ki:
Müslüman ülkelerde hayır yok ki bizde böle kurucaz bir müslüman birliği bak bakalım ezebiliyorlar mı ..

hz. muhammaed, hz. ebubekir, hz. ömer sadece bunların zamanında birlik oldu tam anlamında diğer halifelerde fln hep çatışmalar görüldü onun dışında çoğu müslüman devletin topraklarına sahip olan emeviler memlükler ve osmanlılar kısmen bu birliği sağladı

şu anda olan ise sadece arap birliği ve milliyetçiliğinden başka birşey değil
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 25 Mart 2003 15:43 tarihinde demiş ki:
Bu kadar zorluk başka hiçbir ülkeye çıkarılmadı.

Ayrıca kıbrısta rum kesimini neden alıyolar sizce AB'ye ?
Çünkü avrupa kıbrıs olayında tamamen rumları tutuo. Türklerin hep tartışma çıkaran, uzlaşma nedir bilmeyen taraf olarak görüolar.

Halbuki bütün anlaşma zeminlerinden kaçan bizzat rumların kendileri. Nedense kimse 40 yıldır masadan kim kaçtı deilde neden Denktaş uzlaşmıo diye tartışıo.

Kimse neden rumlar 1970 lerde kıyıma başladı demio. Herkez neden Türkiye durup dururken kıbrısa çıkarma yaptı diyo.

Ya biz anlatamadık derdimizi yada gerçekten müslüman da olsa gayri-müslim de olsa türkün türkten başka dostu yok. Çözemedim gitti.[hline]This Cat Scratches Free.

ayrıca hiç bir zaman olmamış ermeni soykırımını birçoğu devlet kabul etmekte

türkiye olan insan hakları ihlallerine tonla ceza yağarken ab ülkeleri ve abd ye çok çok azında ceza veriliyor yada geçiştiriliyor

tarih bölümünde bir topic vardı alman bir tarihçinin avrupanın türkler hakkındaki görüşlerinin olduğu onun birçoğu gerçektir sadece dinsel inanış farkından dolayı kaka devlet oluyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

E bi haber çıktı ya geçende abD şimdi ermeni soykırımı dahil biçok konuyu şimdi daha farklı bir açıdan yaklaşacakmış diye.

Neden çünkü üslerimizi insan öldürmeleri için onlara kullandırtmadık. Sevgili Safire küfür etmek yerine bunları yazsa ya. Salak önceden Irak'a saldırmak için aBd'nin Türkiye'den başka şansı yok diyen adam şimdi ters istikamete döndü.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 25 Mart 2003 15:48 tarihinde demiş ki:
ulan köpek gibi korkuyolar bizden hala
vay be

evet nukem tam üyelik sonucu tanınacak pasaportsuz seyahat imtiyazından yararlanarak üzerlerine akın edecek 70 milyon insandan korkuyorlar... böyle bir durumda dil sorununu biz değil onlar yaşar.. Türkçe öğrenmeleri gerekir hepsinin..[hline]bu adamın her söylediğine katılıyorum -bLaQ
Join my army!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
slayer__, 25 Mart 2003 15:46 tarihinde demiş ki:
said:
theKingpin, 25 Mart 2003 15:13 tarihinde demiş ki:
Müslüman ülkelerde hayır yok ki bizde böle kurucaz bir müslüman birliği bak bakalım ezebiliyorlar mı ..

hz. muhammaed, hz. ebubekir, hz. ömer sadece bunların zamanında birlik oldu tam anlamında diğer halifelerde fln hep çatışmalar görüldü onun dışında çoğu müslüman devletin topraklarına sahip olan emeviler memlükler ve osmanlılar kısmen bu birliği sağladı

şu anda olan ise sadece arap birliği ve milliyetçiliğinden başka birşey değil

bugün okulda tarih dersinmi vardı?[hline]
I know that I was born and I know that I’ll die.
The in between is mine. I am mine.

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

Eğer AB "mantıklı" davransaydı zaten bizi almak istememelerinin gerçek ve "kasılmamış" sebeplerini görürüz:
-70 milyon kişi çok büyük bir iş gücü ve hiçbir avrupa ülkesi kendi insanın işsiz kalmasını istemez.
-Ekonomi; Fakir ve Zenginin arasındaki bu büyük fark kapanmadıkça türkiye eğitim yetersizliği sebebiyle kültürel yönden de doğrulamaz. Şu an 10 kişilik bir toplulukla caddeye çıkıp iki söz atsak 1 saat içinde bu topluluk 10.000 kişiye dönüşür(bu duyarlılık değil Türkiye Türkünün yaşam stilinin bir sonucu olan koyun psikolojisi ve çabuk dolduruşa gelme). Avrupa bu tür, belirli kültür düzeyine ulaşamamış toplulukların kendi iç işlerinde de problemlere yol açacağını bilir (cehalet yeni cehaletleri doğurur)
-Sebepler bu görüş açısından daha da uzayabilir
AMA....
AB asıl gerekçeleri yerine soytarı maskesi takarat saçma sapan sebepler sundukça Bu gösteri devam eder bu kısır döngü daha çok yüzyıl eskitir... Ta ki "bizimkiler" GİRMEYECEĞİZ diyebilinceye kadar...[hline] Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

nebuchadnezzar, 04 Mayıs 2002 19:28 tarihinde demiş ki:
bana bir frp bug ı söyleyin

Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar bazen diyorum içimden keşke zamanında hristiyan olsaymışız müslüman yerine :). Sonuçta Allah aynı. (Yanlış anlaşılmalara sebep vermeyelim. Hiçbirzaman dinimden utanç duymadım ya da nefret etmedim. Sadece espri). Arkadaşlar yakında dünya susuzluktan kavrulmaya başlayınca AB bizim değerimizi anlayıp aralarına almaya çalışacak ama inşallah o zaman hayir biz girmeyeceğiz diyebilecek bir yönetim başta olacak.[hline]No Pain No Gain! Now Suffer!
Querquobad Quane[SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

bizde aptallık Atatürkün dedigi gibi -diger türk toplulukları bizi ABİ gibi görüyor demek istedigi asya türkleri

petrol ver yer altı kaynagı var her pok var ama adamlar daha yeni yeni ayaga kalkmaya çalışıyorlar biz ellerinden tutsak ve bir türk birligi kursak ab abd rusya çin vizzzzz[hline]M.K
Sosyal ağlarda paylaş

Bishop öle bir birlik kurdurmazlar
Dünyada büyük güç olmak için petrol olması gerekir
Vede diğer Türk devletlerinde var
Bu durumda zaman içinde ekonominin düzelmesi
aniden gelişen teknoloji , çünkü ruslardan kalma Uzay üssü bile var amcamların :=)
Bu durumdada zaten öle bir birlik için ABD ve Avrupa birliğine kafa tutacak bir birlik..
Ben bunun imkansız olduğunu düşünüyorum buna asla izin vermezler gerekirse zor kullanırlar ama o petrolü Türklere gerçek sahiplerine , (Türkler derken sade bizi kast etmedim) bile yedirmezler..
Sosyal ağlarda paylaş

ek bilgi:ab de parlamentoda temsilci sayısı ülke nüfusuna göre belirleniyor eğer Türkiye ab ye girerse almanyadan sonra 2. en çok temsilciye sahip olan ülke olarak söz hakkını elinde bulundurucak.[hline]karga [Les Patriotes] Theurgist of the theurgists
Hatun[Les Patriotes] Cleric of Karga

Sosyal ağlarda paylaş

almanyada da türk kaynıo zaten eheh.
almazlar bizi zaten.
türkiye kendi kaynaklarını işletebilse ihtiyacı da olmaz aslında.
benim fikrimce doğu we güneydoğu anadoluda petrol kaynıo.
mezopotamya diil mi orası ?
aşağıda ırakta iranda bilmemnerde war
yukarda kafkaslarda war da türkiye de mi yok petrol ?
hehe. yani tmm war bikaç tane de. onlar normalde olanların 10 da 1 bile diildir bence. adam gibi arama yapsalar... petrol zengini bir türkiye olucak halbuki öyle olsa..[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

onların büyüklüğü petrol bitene kadar..
artık petrolden sonra dünyanın en değerli şeyi bor madenleri
herşey bor madeniyle yapılıyo artık, ve bor madenlerinin kendini yenileme gibi bir özelliği var
adamlar borla çalışan araba filan yapmış ama petrol bitmeden piyasaya sürmezler, yoksa onlar nasıl para kazanıcak
dünyadaki bor madenlerinin %70'i Türkiye'de
bunun hem iyi hem kötü yanı var
kötü yanı; geleceğin Türkiye'nin elinde olduğunun farkında olan devletler, Türkiye'nin bor madenlerini ele geçirmeye çalışıcaklar
bu da nası olur
adamlar ekonomimizi bozukcak, borç alıcaz. ödeyemeyecek hale gelicez adamlarda dicekki o zaman sizin bor madenlerinizi 10 yıllık (atıyorum) işleme hakkını satın dicek borcunuza karşılık
elimiz mahkum eyvallah dicez
bizim yapmamız gereken şimdiden açık vermemek, ülke olarak birlik olup ekonomimizi filan düzeltmek
burda tayyip erdoğanıda tebrik ediyorum, adamlar bu durumu önceden görmüş ve toplantı yapılmış
toplantı sonunda alınan karar; Türkiye artık yurtdışına bor satmıcak, kendimize saklıcaz yani, şu an amerikanın yaptığı süper teknoloji uçakların inanılmaz derece sıcaklıklara dayanan egzosları (yada onlara ne deniyosa) filan hep bordan yapılıo
çoğu süper teknoloji silah bordan yapılıyo
yani yakın gelecekteki dünya piyasası Türkiye'nin elinde.
haydi hayırlısı..[hline]Matt Rottinchain - Heretic

Norak, 17 Mart 2003 02:23 tarihinde demiş ki:

herşeyi kafana takmayacaksın yoksa bi bakmışın hiç bişi anlamadan, üretmeden, hiçbirşeye bi katkın olmadan aa mezardasın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 26 Mart 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
almanyada da türk kaynıo zaten eheh.
almazlar bizi zaten.
türkiye kendi kaynaklarını işletebilse ihtiyacı da olmaz aslında.
benim fikrimce doğu we güneydoğu anadoluda petrol kaynıo.
mezopotamya diil mi orası ?
aşağıda ırakta iranda bilmemnerde war
yukarda kafkaslarda war da türkiye de mi yok petrol ?
hehe. yani tmm war bikaç tane de. onlar normalde olanların 10 da 1 bile diildir bence. adam gibi arama yapsalar... petrol zengini bir türkiye olucak halbuki öyle olsa..[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar

boruda petrolde warda kullandırtmıyolar diye biliyorum ben
Sosyal ağlarda paylaş

Hocamızla yaptığımız (dincimiz) konuşmada çok güzel bir şey öyledi. Türkiye'de ne zaman hükümet değişse, bire önceki hükümetin planları çöpe atılıyor, o yüzden yerimizde sayıyoruz...[hline]Speak to me now, and the world will crumble,
Open the door, and the moon will fall...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...