Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Kaç Soru ?

Lingam

Öne çıkan mesajlar

1.Şimdi bu dark elven village daki master trudy'den bütün skilller öğrenmek zorundamıyız, öğrenmessek yenileri çıkmıyormu ? (Çünkü ben power shot die bi zımbırtı vardı ok- mok bozar beni techlemedimde bide mortal'ı techlemedim dagger magger :P)

2.Lvl 9 olduk hatta yarıladık ama mıllete guzel guzel setler var bız dona pacaya bez bagladık, ole gezıoz hala başlangıctakı setle. Bunnar nasıl ve nerden bulunuyor.Sanırım bazıları bazı materyallerle yaptırılıyor ama nasıl ? Eldede bu arada hala takoz bir kılıç var illa satınmı alıcam ki o kadar adena yok:)

3.Fungus questinden başka bu aralar para kasmak için napabilirim yada önümdeki 1-2 lvl parası iyi quest varmı:)

Teşekkürler şimdiden...
Sosyal ağlarda paylaş

1- Hepsini teach etmen gerekiyor yoksa bir ust lvl leri cıkmıyor zaten bir sonrakiler icin SP biriktirmek ölüm :) bir aura attack icin 960 sp veriyorsun[signature][hline]www.elanrealms.com A tale that goes on.
Tysre Freewave - Eclipse FrF - Master BH -

Sosyal ağlarda paylaş

Level 3 e kadar teachlemek istediklerini teachliyorsun Lvl4-6 teach etmek icin geri kalanlari en az 1 kere teach etmen gerekiyor kisaca hepsini teachliyorsun.[signature][hline]www.elanrealms.com A tale that goes on.
Tysre Freewave - Eclipse FrF - Master BH -

Sosyal ağlarda paylaş

960 demeyin bana :P 2100+ kasiom ben shu an :)
hepsini teachlicen hepsinin sana verdigi avantajlari gorsen benden daha siteki olucen hattta sp kitligi yasican
para icin oyunda surekli olmak iyi takimlarla oynamak itemleir uygun fitlara vermek.
sakin markete satmayin tutun itemleri.
ware house 30 adena alio item basina sureyi bilmiom gerci ne kadar sure istio
questlerden bi zombie adami sinir edio.
dark horrorlarla urasmaktan zomibe kesemiosun napin edin team gidin oyuna girebilsem horor questi alacam..[signature][hline]

Captain of the Minmatar Battleship Anubis
Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...