Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yardıım.m....

orcun_okm

Öne çıkan mesajlar

128 mb ramle nasıl dayanabiliyorsun bu oyuna nalamadım ben.256 ram varken bile sorun yaşayan insanlar varken 128 ile nasıl oynuyorsun pek anlam veremedim.[signature][hline]Deno O'Connor-Eclipse

Master Commando
Master Marksman
Master Scout
Master Medic
Pistoleer
Sosyal ağlarda paylaş

restart atmaktan başka şansın yok o ramle

her shuttle kullandıgında mecburen restart lazım ( en fazla 1-2 kez kullanabilirsin shuttle olayını.Ondan sonra ne yaparsan yap oyun seni karakter seçim ekranına geri gonderecektir o ramle)[signature][hline]dark-dr, 14 May 2001 05:10 tarihinde demiş ki:
osi de rp=soytarılık diyorum.

Pre UO:R Shard
Sosyal ağlarda paylaş

Sorunlarının bitmesi için 512mb ram alıcaksın.256 falan geç.Zaten bu sadece Swg için diil,bütün oyunlar için geçerli.Minimun sisteminde bile en az 512mb ram lazım artık.Yoksa oyunları bilgisayarın hiç kaldıramaz yada bunun gibi uyuz sorunlar çıkarır.[signature][hline]Deno O'Connor-Eclipse

Master Commando
Master Marksman
Master Scout
Master Medic
Pistoleer
Sosyal ağlarda paylaş

XP kullanan arkadaslar HDD nizde yeterli bos yeriniz varsa "Virtuel Memory" i aktif etsinler olusturulacak dosyanin boyutunuda 1GB gibi birsey yaparsiniz buyuk faydasini gorursunuz.[signature][hline]www.elanrealms.com A tale that goes on.
Tysre Freewave - Eclipse FrF - Master BH -

Sosyal ağlarda paylaş

said:
orcun_okm, 01 Nisan 2004 23:18 tarihinde demiş ki:
ya bn sadce diablo II:Lod ve swg oynuom :))) ne okadar para harcicam...

Para harcamıcaksan ozaman sonuçlarına katlanıcan, oyunun kutusuna bakarsan minimum requirement larda ramin kaç olduğunu görürsün.[signature][hline]
Devvo Ki'yyst
(R.I.P.), Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...