Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forum Mafia Wars: SEZON 2 KAYITLAR

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaslar, 2. sezonun kayitlarini baslatiyorum, 1. biter bitmez baslayalim diye, rolleri de ona gore kura ile cekecegim icin anca hazirlarim. Kac kisi yapacagim kesin degil o yuzden simdilik siraliyorum.

Katilim icin 2 sart var:

1. Zaman ayirabilecekseniz katilin:kimse sizin bir oyunuzu 34 saat beklemek zorunda degil... ve aktif olmayan insan olunca oyun bir hayli yavasliyor.

2. Sabirli olun:Oyunun bir gunu bazen 48-50 saatte gecebilir, bu durum karsisinda sabirli olun lutfen, zaten gunun gecmesi icin gereken deadline koyacam, bunu da oyunun basindaki kurallarda okuyabileceksiniz, ama bu oyun bazen 20 gun bile surebiliyor ona gore.

1. Dory (ilk oyunda acemilige kurban gitti)
2. Cuce (ilk talep edenlerden birisi, bonusu aldi)
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
------------
13.
14.
15.

*cizginin anlami fazla talep olursa 15'e kadar dolduracam. Kayit olanlari sirayla alacagim oyuna ama bazilarinizi reserv listeye veya bir sonraki oyunun kayitlarina da direkt atabilirim. ona gore lutfen sikayet sizlanma olmasin.

Hadi bakalim.

Yeni senaryo bu aksam hazir olacak en azindan hikayeyi falan okuyabileceksiniz ama oyun mevcut bitene kadar baslamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

ok 12 kisi oldu... 3 kisi daha cikarsa 15 kisi yapariz... ama reserv listesi de yapacam ve inaktif takilan olursa hemen yerlerini degistirecem :)

aksam yeni senaryo aciklanacaktir ama baslamasi mevcutun bitmesini bekler, tekrar ediyorum :)

aksam yine de ne olur olmaz bakin.

Kurallari da mutlaka okuyun yeni oyunda.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...