Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beta için başvurdum ama email gelmedi

karakedi

Öne çıkan mesajlar

betayı kapadılar falan mı acep yaf? hala emaile yanıt yok?

betaya katılanlar ne zaman cevap aldınız başvuru emaillerinize? bi saat beklicekmiyim yoksa hemen gelmesimi gerekiyordu?[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
$i=0;
while($i<40) { echo "Bi gün Deniz Seki ile tanışacam"; }
Sosyal ağlarda paylaş

ben dün arkadaşa başvurdum ama bu gün sabah gelmiş
yai öyle gördüm
akşama veya ertesi gün gelir heralde[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

Mayıs başında yeni serverlar açılacak belki account ları bekletiyor olabilirler o serverlar için..[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Sosyal ağlarda paylaş

Yoo gec gelmiyor 27.03 akşamı doldurdum 2 dakka sürmedi gelmesi 15 dakka içinde gelmişti zaten diğerleri.
elimde 2 tane var biri closed beta dan kalma diğeri open beta dan alınma yeni.Bulamayan varsa birini ödünç vereyim.[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere.-Keşke neyin doğru olduğunu da , yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.
Sosyal ağlarda paylaş

kraaz ben bugun 3 ayrı emaile istedim 3üde gelmedi (gerekiyorsa yarın 150 adet paticik-avaturk-porttakal-vs emaili acıp tek tek isticem ehe)

eger inatla göndermezlerse seve seve account verme tekilifini kabul edebilirim ;)

yarına dek bekliim yinede.[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
$i=0;
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Welcome to the Lineage II Open Beta.

We appreciate your interest in Lineage II and hope you enjoy your experience in the game. To activate you new account, please visit: ... bla bla bla

AHA! yettim gardaşlar...[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
$i=0;
Sosyal ağlarda paylaş

benimkide geldi, hatta öbür maila büyük ihtimal 1 kod daha gelecek,
de benim client dl etmiyor şu an, hata veriyor forbidden adres diye 480mb dl ettim halbuki.

edit: hmm oha kalabalıktan oluyormuş olay.
[signature][hline][i]FR - Wow - MM - SmS

[Bu mesaj Norak tarafından 30 Mart 2004 11:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...