Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warcraft (2016)

Llama

Öne çıkan mesajlar

Aynen orta dünyadaki büyü mevzusu izbe yerlerdeki gece kondu köşelerinde muskaya parşömene falan yazılıyordu.. Neyini yanlış anlıcaz iki tane spell gösteremediler lan koskoca Lotr'da...gandalf kalkan yapıp atla koştu falan sdfs.. Şu filmin daha birincisinde milletin eli götü boş durmadı. arcaneler firelar herşey havada uçuştu.
O bile büyük bir yenilik ve atmosfer kattı yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Pordakal said:

Koca buyucu grandmaster gandalf balrogla kapisirken bile kacip asayi tasa sapliyo.

Ama millet hala "you shall not pass" diye gaza geliyo.

Adam da tp yok. Atla gidiyo baska diyarlara. Nasi mage o

Bide guc yuzugu diyip duruyolar ama. Takanda bi nane gormuyoz. Anca kayboluyolar. Stealth ring deseler daha dogru olurmus

off cahillik fena ya. git oku kitaplari
Sosyal ağlarda paylaş

Tuor_annare said:

Pordakal said:

Koca buyucu grandmaster gandalf balrogla kapisirken bile kacip asayi tasa sapliyo.

Ama millet hala "you shall not pass" diye gaza geliyo.

Adam da tp yok. Atla gidiyo baska diyarlara. Nasi mage o

Bide guc yuzugu diyip duruyolar ama. Takanda bi nane gormuyoz. Anca kayboluyolar. Stealth ring deseler daha dogru olurmus

off cahillik fena ya. git oku kitaplari

3-5 sayfa geride ki lotr vs wc ergen tartışmasını referans alarak makara yapmış, ciddi bi post değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ne hız dedirtecek şekilde torrente düşmüş, çince altyazılı gerçi. Oradan izledim demin.

Oyunun filmi üzerinden elitizme gerek yok, kaç yaşına geldik. Oturun izleyin, benim gibi "lan Golshire'dan Karazhan'a giderken karlı dağ yok ki" ya da "Orgrim Frostwolf değil di ki" falan diye eğlenin. Denildiği igibi çok hızlı anlatılmış bazı şeyler ama eğlenceli yine de :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sonunda izleye bildim biraz gec oldu neyse hikaye çöp ötesi filme puan bile vermiyorum izledim eglendim bitti. Filmin olması gerektiği şeklini özetliyorum sagda solda filmi referans alıp hikaye bu diye anlatmayın komik duruma düşersiniz.Neyse filmi izlediyseniz olanı biliyorsunuz ama olması gereken şu:

Portali medivh açiyor daha dogrusu medivhin içindeki salgares.Salgaresin medivh içine nasıl girdiği ap ayri bir hikaye oyle felden etkilendimde boyle oldu diye bisey yok.Salgares guldanin ruyalarina girerek onu kandırıp orklari portaldan gecırmesi için gaza getirir.Öyle soul fln fedasınada gerek yok medivh o portali 100 kere acar 100 kere kapar tek basına guldana ihtiyacı yok. filmde olay boyle olsun dıye koymuslar iste.Neyse portal acılmasını gectıysek gelelim portaldan sonrasına orclar azerotha gelir butun horde(oyle kucuk bır kısmı felan degıl) stormwinde kadar ulasılar.Tabi bu arada tralli guldan dogurtmuyor duratanida guldan oldurmuyor bunlarda sıkış.Horde savası kazanıcakken guldan hordun yarısını alıp tomb of salgarese gıdıyor cunku ıstedıgı tek sey daha fazla guc. Insanlarla savasla dunya ıle fln işi yok yani. neyse bunu olduruolar tomb of salgareste. Black handde kalan az sayıda horde ile savası kaybediyor.He oyle grıfınden ordunun ortasına atlayıp blackandı 1v1de aldıgı flnda yok lotharın oda sıkıs.Garona kralı bılerek ve ıstıyerek guldanın buyusunun altındayken olduruyor kral benı oldur dedıgı ıcın degıl.Son olarakta salgaresin kafasına heykel fln dusurmuyorlar dırek kafasını kılıcla kesıolar.Ozet olarak horde savası kaybeder ve bellı bır sure hordun esırlık donemı baslar takı tralla kadar.Bastan hıkaye yazmıslar ve yazıkları hıkaye orjınalının yanında rezalet bu kadar dıyebılırım sadece.He unutuodum garona ve medıvh sevısıyorlar garano ve lothar degıl:D
Sosyal ağlarda paylaş

kujo123 said:

Sonunda izleye bildim biraz gec oldu neyse hikaye çöp ötesi filme puan bile vermiyorum izledim eglendim bitti. Filmin olması gerektiği şeklini özetliyorum sagda solda filmi referans alıp hikaye bu diye anlatmayın komik duruma düşersiniz.Neyse filmi izlediyseniz olanı biliyorsunuz ama olması gereken şu:

Portali medivh açiyor daha dogrusu medivhin içindeki salgares.Salgaresin medivh içine nasıl girdiği ap ayri bir hikaye oyle felden etkilendimde boyle oldu diye bisey yok.Salgares guldanin ruyalarina girerek onu kandırıp orklari portaldan gecırmesi için gaza getirir.Öyle soul fln fedasınada gerek yok medivh o portali 100 kere acar 100 kere kapar tek basına guldana ihtiyacı yok. filmde olay boyle olsun dıye koymuslar iste.Neyse portal acılmasını gectıysek gelelim portaldan sonrasına orclar azerotha gelir butun horde(oyle kucuk bır kısmı felan degıl) stormwinde kadar ulasılar.Tabi bu arada tralli guldan dogurtmuyor duratanida guldan oldurmuyor bunlarda sıkış.Horde savası kazanıcakken guldan hordun yarısını alıp tomb of salgarese gıdıyor cunku ıstedıgı tek sey daha fazla guc. Insanlarla savasla dunya ıle fln işi yok yani. neyse bunu olduruolar tomb of salgareste. Black handde kalan az sayıda horde ile savası kaybediyor.He oyle grıfınden ordunun ortasına atlayıp blackandı 1v1de aldıgı flnda yok lotharın oda sıkıs.Garona kralı bılerek ve ıstıyerek guldanın buyusunun altındayken olduruyor kral benı oldur dedıgı ıcın degıl.Son olarakta salgaresin kafasına heykel fln dusurmuyorlar dırek kafasını kılıcla kesıolar.Ozet olarak horde savası kaybeder ve bellı bır sure hordun esırlık donemı baslar takı tralla kadar.Bastan hıkaye yazmıslar ve yazıkları hıkaye orjınalının yanında rezalet bu kadar dıyebılırım sadece.He unutuodum garona ve medıvh sevısıyorlar garano ve lothar degıl:D

komple quote alayımda edit medit gelirse yok olmasın.
said:

salgares
garano

gibi isim facialarına girmeye gerek yok. asıl olay kimbilir ne zaman nereden türkçe okuduğun kitapları / hikaye özetini kim çevirmişse iyi sıkmış yada sen zerre hatırlamıyorsun okuduğun şeyi.

stormwind =/= lordaeron. gul'dan'ın tomb of sargeras'a gittiği savaş, lordaeron savaşı ve horde'u yöneten orgrim doomhammer, blackhand değil.

stormwind savaşı "sack of stormwind" diye geçer, Orgrim, horde'u "shadow council"'in yönettiğini öğrenip ifşa ettikten sonra mak'gora ile horde blackhand'in komutasından orgrim'in komutasına geçer. sonrasında da şehir savunmasını yıkıp geçer aynı anda da kalede garona llane'in sırtından hançerler. vs.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...