Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Into The Wild

Drall

Öne çıkan mesajlar

izleyecektin filmi şimdi hiç zevk vermez değil mi?
bende bunun belgeselini izlemiştim sean penn anlatıyordu, discovery de izlemiştim sanırım. çocuğun aracına fln gidiyorlar yaptıklarını yapıyorlar fln. gelelim spo kısmına:

spo

ya filmde hikayesi dramaya dönüşüyor. adamın yaptığı akıl işi değil. tmm gidersin bir süre kalırsın da bu kadar uzun medeniyetten koparak yaşayamazsın onun için ayrı bir eğitim görmek gerek. yazık olmuş... o belgeselde görünce anlıyorsunuz ne büyük bir çılgınlık olduğunu o nehir fln... başkalarına ders olmuş hikayesi belki o sayede yaşamaya devam ediyordur ruhu.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Fikir, senaryo güzel. Beat gençleri hep sevdik saydık. Ama çok fazla pazarlama tadı aldım ben bu filmde, ve bunu "Hahaha herkesin beğendiği filme bok atarım" mentalitesiyle de söylemiyorum.

Çok çok çok fazla quote sokulduğunu süşünüyorum göze bu filmde. Yani vermek istediğini 15 yaş seyircisine de vermeye çalışayım derken Cpt. Obvious'ı aratır durumlar olmuş hep.

Ayrıca başrolü çok başarısız buldum, samimiyeti yokmuş gibi geldi bana bütün film boyunca. film yıldızı oldum bana bakın heyo gibiydi.

ulan ne öfkem varmış lan bu filme, baya negatif post oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 yıl sonra ...
evet gençler.

üniversiteler bitti, askerlikler şu ya da bu şekilde yapıldı, evlenildi, çoluğu olan çocuğu olan boşanan var falan. "yaş ilerledi abi oyun oynayamıyorum 2 el gwent atıyorum max" diye başlıklar açılıyor. handheld en iyisi abi ortayaş için falan deniyor 2-3 topic'te. "anaokulu tavsiyesi?" başlığına az kaldı. foruma satılık araba koyan oldu araba. sgk'yla ilgili şeyler, özel sağlık sigortası falan soran insanlar var aramızda.

dur spoiler'da sorayım, sonunu monunu hep yazdım hep

demin bi arkadaşım "aa izlememiştim ben bunu, bastım play'e hayırlısı." dedi de. "lan adam dağda bayırda yaşicam diyor, mal gibi gidip ölüyo sonunda" diyesim geldi, ama at gibi sonunu söylemedim tabi ki.

filmden sonu hariç bir şey hatırlıyor musunuz? ilk izlediğinizde beğenmiş miydiniz? adam mal demiş miydiniz? ben sanki demiştim ama genel olarak "dağa bayıra çıkacam" dediği için değil de, yanlış bitkiyi yediği için "ah be abiiii :((((" demişim gibi hatırlıyorum. hani %30 dağ bayırsa %70 bitkisine sövmüşümdür. şimdi olsa yüzde 95'e 5 olur gibi.

tabi burda "film iyi olduğu için o duyguyu veriyor abi yine mal demezsin merak etme" denebilir. yoksa denemez mi, onu bunu bırak da tek gerçek

https://i.imgur.com/SkSN35C.jpg

mayış'tan haber vermek mi?

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Cokomantis said:

evet gençler.

üniversiteler bitti, askerlikler şu ya da bu şekilde yapıldı, evlenildi, çoluğu olan çocuğu olan boşanan var falan. "yaş ilerledi abi oyun oynayamıyorum 2 el gwent atıyorum max" diye başlıklar açılıyor. handheld en iyisi abi ortayaş için falan deniyor 2-3 topic'te. "anaokulu tavsiyesi?" başlığına az kaldı. foruma satılık araba koyan oldu araba. sgk'yla ilgili şeyler, özel sağlık sigortası falan soran insanlar var aramızda.

dur spoiler'da sorayım, sonunu monunu hep yazdım hep

demin bi arkadaşım "aa izlememiştim ben bunu, bastım play'e hayırlısı." dedi de. "lan adam dağda bayırda yaşicam diyor, mal gibi gidip ölüyo sonunda" diyesim geldi, ama at gibi sonunu söylemedim tabi ki.

filmden sonu hariç bir şey hatırlıyor musunuz? ilk izlediğinizde beğenmiş miydiniz? adam mal demiş miydiniz? ben sanki demiştim ama genel olarak "dağa bayıra çıkacam" dediği için değil de, yanlış bitkiyi yediği için "ah be abiiii :((((" demişim gibi hatırlıyorum. hani %30 dağ bayırsa %70 bitkisine sövmüşümdür. şimdi olsa yüzde 95'e 5 olur gibi.

tabi burda "film iyi olduğu için o duyguyu veriyor abi yine mal demezsin merak etme" denebilir. yoksa denemez mi, onu bunu bırak da tek gerçek

https://i.imgur.com/SkSN35C.jpg

mayış'tan haber vermek mi?

filmin zaten düşündürmeye çalıştığı şey senin yazdıkların. basite indirgeyeceksek iki tip adam var biri bunu mallık olarak görür, öteki üff be ne hayat işte bu diye düşünür. herkes aynı şeyi yapacak değil, neden mal demeyesin ki. sonuçta senin onları yapmaya cesaretinin olmaması yahut gereksiz bulman seni o işten alıkoyan şey.
ben mesela akla dayanarak çıkamıyorum şu an evden. çıksam düşüp bi kenarda bayılır iki hafta sonra ölebilirim korkusuyla işim, kabarık cüzdanım olsun öyle backpacking traveler olayım diyorum. o adam kendinde o cesareti bulmuş çıkmış. ki bugün hasan söylemez'i kendime bu kadar rol model almamın sebeplerinden biri bu. adam türkiye'yi beş kuruşsuz bisikletle dolaşmış ve ölmemiş, bugün afrika'yı geziyor...
Sosyal ağlarda paylaş

muhtemelen böyle yaşayan birinin beyni de günde üç kere mmmh şeyler salgılıyo
şehirde koşturan, birilerine göre iğrenç birilerine göre olması gerektiği gibi yaşayan birinin beyni de.
bana tüm olay dışardan beslenmek/beslenmemek gibi geliyo, filmde yaşananları şehirde icra etmek de mümkün gibi.
ya da işte bebek arabası tavsiyesi falan dileniyo insanlar, çünkü çok önemli.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...