Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Para kazanmak isteyen !!

kermit

Öne çıkan mesajlar

elf olupta para kazanmak isteyen varsa
mage vendorlar var
onlardan fungus questi alıyosunuz :)
25 30 tane fungus kesmeniz yetiyo
10 tane istiyo ama nadir çıktığı için 30 tane kesince bitirirsiniz
böylece hemde experince ve sp kazanırsınız
sonra funguslardan da item çıkıyo bide quest bitince 2 k adena boru diil :)[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

minimum level 8 olmak lazım
zaten level 8 birisine 250 experince 8 sp felan veriyo funguslar
bence çok güzel[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

bide dün balımıza brandish sword çıkarıdm
haberim bile yok
vendora bişiler satıyom bi tıkladım 27 k dedi
oha oldum :P
vendora satışı buysa playera 60 k felandır :)
arka verdik direk zaten soul shot felan da kullanabiliyosun icatla
30 yazıyo damage ide elindeyken değişir bide kral bişi :)[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

fungus sac questi yararsız bir quest casterlar için çok tehlikeli atıldığın tehlikeye değmiyor[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

ne ne sacması 2k dior adam dün akşam lvl 7 oldum topladığım adena 750, 2k adena gayet güzel ve 250 exp. veriyormuş bu arada biz şuan Tam hatırlayamıyorum 2. Serverda başlamıştık ama dün akşam konuştuk herkez aynı yerde olsun diye 1. server a geçiyoruz bu gün ve hepimiz Elf iz yaklaşık 11 kişi. :)
o civarlarda görüşmek üzere.[signature][hline]Once, ßleeding is in My Own ßlood, Cant Help it.
Sosyal ağlarda paylaş

off allahım bilmediğiniz konularda konuşmayın bu akşam 1 saatte 30k yapıp dönücez 2 k için uğraştığıma değmez[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

valla şu anda bende 56 k para oldu :)
ben sadece yeni başlayıp level 8 olanlar için önerdim
2 k adena hiç yoktan para experince sp birde[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mighty_THoR, 29 Mart 2004 19:06 tarihinde demiş ki:
off allahım bilmediğiniz konularda konuşmayın bu akşam 1 saatte 30k yapıp dönücez 2 k için uğraştığıma değmez

Pardon abi Afedersin. buyuksun.[signature][hline]Once, ßleeding is in My Own ßlood, Cant Help it.
Sosyal ağlarda paylaş

level 8 olan birisi 8 olana kadar 2 k biriktirmistir para bu questtende 2 alır
bide funguslardan para dusuyo 1 k
5 k ya guzel bi kitap alirsin buyucuysen bide zirh alirsin iste ne guzel :)[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 8 olan birisi için dizayn edilmiş bir quest değil bu forest fungus kesersen ortalama her 10 taneden birinden düşer bir fungus için en kuvvetli nuke dark elflerde onlar bile 4 cast gerekir ayrıca funguslar kite yapmaya olanak vermezler ve oyundaki en hızlı sadlırı onlardadır dolayısıyla bütün cast işlemlerini her defasında interrup edebilirler kesilmesi gereken asıl tür çok daha tehlikeli olan blood cinsidir bunlarda fungus sac düşme oranı daha yüksek ama hem hamları hemde attack ratingler içok yüksek ortalama 6 cast ve ölümüne kite becerisi ister. şimdi bukadar uğraşacağınıza gider sağda solda kedi köpek kesersiniz hem daha fazla para hemde daha hızlı xp gelir[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...