Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Natural Selection 2

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

eldar said:

O mantıkla Duke Nukem yüzyılın oyunu olurdu.

firmalar, yapımcılar, motorlar sürekli değişti, oyun defalarca baştan yapıldı.

aynı oyunu bunca senedir yapıyor olsalar yüzyılın oyunu olurdu.
ya da olmazdı, grafikleri 10 sene öncesinde kaldığı için...
Sosyal ağlarda paylaş

ona katılıyorum.

ama benim şüphem iyi bir oyun olmayacağı yönünde değil, fazla oynanmaması yönünde.
iyi bir oyun olcak çünkü modu da geç yapıldı ama iyiydi.
çok oynanır mı onda şüpheliyim çünkü reklam abanılmayan oyunlar oynanmıyor artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
3 sene olmuş pre-order edeli oyunu. ilk alpha release de neredeydi oyun şimdi nerede. çok yavaş ilerliyorlardı ama son zamanlarda baya hızlandılar ve aşama kaydettiler. şu animasyonları düzeltseler çok daha şahane olacak. Balans sorunları var ama bu hep vardı ve olacak yok yani başka çaresi. 1e1 mirror yaratmadığın sürece denge imkansız. Ama şu haliyle bile iyi. İşin içine adam gibi oynayan, taktik yapan, rutinden çıkıp deneysel takılan takım oyunu girdiği zaman bambaşka oluyor herzaman olduğu gibi.

yıllarca activision, EA, blizzard gibi oyuncuyu sömüren adamlara para akıttık hep hüsran oldu en azından bu ekip daha bağımsız ve yarattıkları community ile iç içeler.Verdiğin emeğin, harcadığın paranın nereye gittiğini az çok görebiliyorsun ve geri dönüşü oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

O değilde oyunun son halini almasına çok az kalmış gibi, benim gördüğüm şu anki en büyük sorun performans ve optimizasyonun yetersiz olması.

Fakat güçlü bir pcniz varsa mediumda çok rahat oynatıyor ve belkide high da oynayabilirsiniz über sistem ise.

Grafikler bana göre yerinde ve atmosferi harika yansıtıyor. Oyunun geneli mapler çok karanlık, tavandaki skulkları görmeniz için feneri açıp dikkatle bakmanız lazım. Flamethrowerla hive,a dalmak ve ortalığı cehenneme çevirmek müthiş olmuş. Tek sorun, Alien çizimleri daha gerçekçi olabilirmiş biraz plastik oyuncak havasında gibi geldi bana.

Eski ns ciler aynı zevki ve belkide sorunların giderilmesiyle daha da fazla zevk alıcaktır oyundan. Kendimi örnek verirsem her akşam girip 2 saat rahat oynuyorum, şu haliyle bile bf3 mw3 gibi (tam rakibi olmasa da) rakiplerinden çok daha derin ve stratejik yapısıyla ns2 kesinlikle daha eğlenceli.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...