Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Prison Break - 4. SEZON -

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

ya spoilr fln mı kasıcaz,bende takip ediyorum diziyide,kaç sayfa topic ztn izlemeyen okumaz o kadar =)

hobarey

micheal yok bişiyim iyiyim geyiği yapnca 13 yaşndayken önemliydi ama ddi lincoln var bi hastalığı dmkki. mahonenunda karısı çocuğu,zenci ajan içeri girip çocuğunu kesmiş işte,karısınıda yanlış yaparsan bunuda çizeriz diye bıraktı zenci yaratık.

edit:Nese şmdi abuk subuk tartışmalara girmeyelim,spo.
Sosyal ağlarda paylaş

Rikkie said:
ok.

Ok tabi, ne yani? Üzerinden akım bile geçmeyen karttan 3 metre uzaktan datayı emen Motorola, yalandan apar topar bir araya gelen kankalar takımı, sonra belanın babası adamlardan 3 kartı 4 bölümde çalmaları, falan filan.

"Dördüncü sezonda ne yapsak, gene hapisten kaçsalar olmaz, adventure dizisi olsun bari" diye ilerliyor resmen. Diziyi ve karakterleri tanıyıp sevdiğimden ve olayları merak ettiğimden izliyorum resmen sırf, ilk 2 sezonun hatrına.

Şu dördüncü sezon başka bir dizinin birinci sezonu olsa yüzüne bakmam şahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:
Lopeth said:
ahhahaahhahaah

o ses mortal kombattan sanırım

ve ya starcraft ta academy ye tıklayınca çıkıyodu

2 sinden biri

Lol rezil bi ses ya bilgisayar başında utandım diziden, o derece dfsdf

heauhea, altta oyun mu acık ya da msn den biri ses klibi falan bişi mi yolladı diye baktım orda ya ben.

p.s: starcraft geldi benim de aklıma yanlız direk, science lab a mı bişiye bi yere tıklayıncaydı dimi o sıodfs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...