Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yolda gördüğün birisiyle tanışmak

Drall

Öne çıkan mesajlar

ben de bilinç kaybı yaşadığım bir an hiç tanımadığım iki kızın masasına oturdum böyle yeşillik bir yerde. 20 saniye bakıştık sonra birbirimizi tanımadığımızı farkedince odun gibi kalktım ben masadan.

o gün şenlikler falan vardı bizim öteki kızlarla karıştırdım

drall burda sözüm sana odunkluk yaptıktan sonra çicek ol kollarını bağla.
Sosyal ağlarda paylaş

abi rock n coke'ta bana benzer birşey oldu.

Kuzenimin sigarası bitmişti, bende gidip info'ya sorayım dedim. Gittim sordum, sonra yanımda çok çok tatlı bir kız belirdi "bende arıyorum" dedi.

Benle o önde, kuzenim ve arkadaşlarım bayağı geriden geldiler. 10 dakika kadar ikimizinde salaklığına aradık durduk falan, standın önünden 2 kere geçmişiz ama görmedik falan

muhabbet vardı, geyik yaptık güldük falan derken sigarayı aldı o, benim de kuzen aldı. Ben kuzen alırken sigarasını geriye çekilmiştim.

Kız aldı çıktı, bana doğru bakarak ağır ağır yürümeye başladı. Sonra bende ona bakarken bir anda kafamı başka yöne çevirdim, 2-3 saniye yanımdaki kuzene baktım derken kafamı çevirdim, ama kız yanımdan geçiyordu.

3 saniye sonra kafama dank etti, beyinsiz ben dedim ...

Sonradan oradaki sahneye gitti gidinler bilir, bende bizim tayfayı peşime taktım oraya gittim. Kızın yanında dolandım biraz falan ama daha konuşmaya giremedim. Sonra bir ara kaybettim kızı, daha da bulamadım...

Böyle durumlara neredeyse her konserde düşüyorum ben hep aynısı oluyor. Niye konuşamıyorum, niye tanışamıyorum lan ...

başka yerde ve şartlarda olsa çenem kapanmıyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...