Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fernando Meira Galatasaray'da

khala

Öne çıkan mesajlar

a yeter ulan.

meira tırt oyuncu, leş, pis, kaka. zaten galatasaray hiçbir zaman adam gibi transfer yapamaz. meira da sıradan, basit bir transfer işte. kariyeri de kötü zaten, pepe ile carvalho'nun arkasında kalmış herif daha ne olsun. stuttgart'da şampiyon olup kaptanlık yapması da birşey değiştirmez. zira bahsi geçen takım tamamen tırt oyunculardan kurulur tırt bir ligin tırt takımlarından biridir. ohhh gs yine boşa savurdu paraları.

kilitleyin topici de, olayın özeti bu işte.
Sosyal ağlarda paylaş

edit diye bir özellik var forumda kavga vs post kasmayı 2 kat hızlandırmak tuhaf olmuş...
Elbette takımlarının etkisiyle bazı şeylere tam gerçekçi bakamayan insanlar vardır bunlar sosyal çevremizde varsa forumlarda olması da gayet doğal hatta yeri gelir bende duygusal yaklaşırım bazı durumlara...
Şimdi Galatasaray bir oyuncu almış tırt mırt denmiş adamın kariyeri falan ortada gayet de yıldız transferidir ki zaten Adnan*2 lerin yıldız sözü verdiği mevki defans değil forvetti bekliyoruz geçen sene de aynı laflar edilip Nonda alınmıştı.
Bu kadar tartışılması işin yine kişisel hakaretler boyutuna gelmesi gerçekten kötü.
Son olarak ben bir Galatasaray'lı olarak alınan defans oyuncusundan kariyerinden ve potansiyelinden memnunum bana göre superstar olmasa da görev adamıdır ve takıma faydalı olur diye düşünüyorum ki zaten biraz daha iyileri real'de vs'de oynuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

nefret edin iğrenç diyin umrumda değilsiniz sizi takmıyorum çünkü ben. bende sizi iğrenç olarak görüyorum. ben de sizden hiç hazzetmiyorum, nefret ediyorum ee napalım birbirimizi mi öldürelim.

geçen sayfalarda paticikte futbol konuşulmaz dediğim mesajı çeviriyorum, bütün taraftarların olduğu forumda futbol konuşulma.en objektif 2 adamı getirseniz birbirine bok atar, tartışmaya girer bunlar karşı takımı tutuyorsa.

o yüzden fazla sinirinizi bozmaya değmez benden size tavsiye. zevkini çıkarın. burayı fazla ciddiye almayın. kafanız rahat futbol konuşmak için de gidin taraftar forumlarına en iyisi. haa yine de siz laf dalaşına girmek isterseniz hiç sorun yok, ben size cevap yetiştiririm rahat rahat. cevap yetiştirmek zor bişey değil.

neyse diyeceklerim bunlardır. dikkate alıp, almamak size kalmış artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Luinir said:
nefret edin iğrenç diyin umrumda değilsiniz sizi takmıyorum çünkü ben. bende sizi iğrenç olarak görüyorum. ben de sizden hiç hazzetmiyorum, nefret ediyorum ee napalım birbirimizi mi öldürelim.

geçen sayfalarda paticikte futbol konuşulmaz dediğim mesajı çeviriyorum, bütün taraftarların olduğu forumda futbol konuşulma.en objektif 2 adamı getirseniz birbirine bok atar, tartışmaya girer bunlar karşı takımı tutuyorsa.

o yüzden fazla sinirinizi bozmaya değmez benden size tavsiye. zevkini çıkarın. burayı fazla ciddiye almayın. kafanız rahat futbol konuşmak için de gidin taraftar forumlarına en iyisi. haa yine de siz laf dalaşına girmek isterseniz hiç sorun yok, ben size cevap yetiştiririm rahat rahat. cevap yetiştirmek zor bişey değil.

senin ne halt yedigin veya soyleidgin de zerre umurumuzda degil, kaale alan da yok zaten dediklerini, ama sen ortami gerince ve dolayli olarak ta gergin ortamda dogru duzgun birsey tartisilamiyorsa o zaman iste forumumuzu kirletmis olursun ve bu tepkiyi hak edersin.

yoksa sakin yanlis anlama, senin gibi adami zaten sallayan yok :( ilgiyi baska sekillerde cek lutfen, ve forumu birak allah askina... temizlenmis olur biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:
Luinir said:

senin ne halt yedigin veya soyleidgin de zerre umurumuzda degil, kaale alan da yok zaten dediklerini, ama sen ortami gerince ve dolayli olarak ta gergin ortamda dogru duzgun birsey tartisilamiyorsa o zaman iste forumumuzu kirletmis olursun ve bu tepkiyi hak edersin.

yoksa sakin yanlis anlama, senin gibi adami zaten sallayan yok :( ilgiyi baska sekillerde cek lutfen, ve forumu birak allah askina... temizlenmis olur biraz.

sen de benim umrumda değilsin. ayrıca madem kaale almıyorsun, cevap vermezsin olur biter tamam mı azmodia (veya herneyse).
Sosyal ağlarda paylaş

Luinir said:
Azmodai said:
Luinir said:

sen de benim umrumda değilsin. ayrıca madem kaale almıyorsun, cevap vermezsin olur biter tamam mı azmodia (veya herneyse).

ismi yalnis yazarak "oo kim oldugunu bilmiyorum takmiyorum" taktikleri. cocugum biraz buyu yahu. dikkat et su gune kadar sana tek laf etmemisimdir, zaten kaale aldigim yok ama yeter yani... feci baydin ve merak icinde izliyorudum acctumu silin showundan sonra ne yapacagin.

son mesajimdir zaten sana, tavsiyem sudur ki birazcik buyu ve seviyeli tartis, sigindigin bahane cok sacma malum... herkes sinir yapiyor ben de yaparim! kadar kotu bir yaklasim olamaz, bu tip yaklasim yuzundendir ki su forumlarda rahat rahat futbol tartisilmiyor... sen ve senin gibi 2-3 kisi daha yuzunden.
Sosyal ağlarda paylaş

haha aklımdan bile geçmedi öyle birşey. nickini yanlış yazabilirim diye (ki yanlış yazmışım) sonu karışık olduğu için, onun için parantez içine öyle yazdım.

ben de buradaki bilimum fenerbahçelinin ortamı bozduğunu düşünüyorum. benim derdime de bir çözüm bulursan söyle. özellikle şu tırtçı zegna genel yönetici sıfatıyla burada milleti provoke ediyor. tamam belki ben de aynısını yapıyorum, ama bu şahıs forumun 2 yöneticisinden biri ve tartışmayı kesmeye çalışacağına daha da alevlendiriyor.

neyse ya boş muhabbet yapamayıcam. sen de ben de aynı şeyleri yazıyoruz tekrar tekrar. ne dediğimi sen anladın, ben de senin ne dediğini.
Sosyal ağlarda paylaş

vay, genel yoneticiyiz diye yazamicaz topigede o da guzel.

luinir, buraya laf sokmak icin giriyor ve futbol konusulmadıgını dusunuyorsan yazmayıver buraya, rahatlar hem burası.

kimi proveke ettim yahu lol, illa super transfermi yazmam gerekiyor.

sen salya saça saça fenerbahcenin beşiktaşın her topiginde millete laf atarken iyi güzel hoş, millet gs transferini begenmeyince oo provakator.

accountumu silin diye show yapiyordun, dynamickin iyi gunune denk geldin bişi yapmamiş ben oyle showcuları zaten ucuruyorum direk.

Luinir said:
ne guiza ne meira asıl tırt zegna.

bi tırt lafı yüzünden de banlanacagını hic dusunmemistim, iyi oldu bi gereksiz adam daha eksildi forumdan. :)

hayatında başarılar, stad önünde bilet dilenen tiplerden oldugun belli.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...