Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Watchmen (2009)

Sylian

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
  • 2 yıl sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
Innuendo said:

ultimate cut cikacakmis (cikti aslinda eheh). director's cut'dan farkli 162 min | 186 min (director's cut) | 215 min (ultimate cut). 3 bucuk saatten biraz fazla, izlemek lazim bi de boyle.

3 saat olan versiyonunu izledim, baya baya keyifli izledim ve filmin normal halinde kat ve kat daha iyiydi.

çizgiromanı vs. hiç bilmem takip etmedim, dünyası ve karakterler çok hoşuma gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

ben 3 saatlik versiyonu olduğunu bilmiyodum, şansıma öyle dl etmişim yani amacım yeniden watchmen seyretmekti, yıllar önce seyretmiştim bi de kafam çok iyiydi izlediğimde hatırlamıyodum hiçbir şey. karakterlerin hepsini tek tek inceleyince fark ettim lan böyle bir şey yoktu diye, bir durdurdum 3 saat 10 dk yazıyor durationda. film bence böyle çıkmalıymış zaten. kısa versiyonu çok anlamsız çizgiromanı falan bilmeyen biri için.
Sosyal ağlarda paylaş

off canım çekti ben de tekrar izliecem.

saçma sapan ışıltılı, delicesine pazarlama kaygısıyla çekilen marvel yapımlarından gına geldi artık. adamlar thoru behlüle çevirdiklerinden beri izleyesim gelmiyor. şu filmdeki kurgu, derinlik, atmosfer çok iyiydi. baştan sona fırlatılan arabalar, binaları yıkarak yapılan döğüşler yerine süper kahramanların etik, ahlak ve psikolojilerine yönelmesi, karakterlerine ağırlık vermesi ve ayrıca dönem olarak 50 lerde geçmesi ve verdiği steampunk hissi pek hoşuma gitmişti. ereksiyon sorunu olan süper kahraman bile vardı lan asdfg

zaten marvel bebe işi. adamlar rakun filmi çekiyor artık qq
Sosyal ağlarda paylaş

watchmen zaten karanlık bi çizgi roman
ole marvel gibi kesin net iyi kötü yok
sincity gibi işte
yane tamam rorşakı yada kuş adam asıl olanda
filmin sonunda aslında yaptıkları şeyin iyi olmadığı felan anlıyosun
tam anlamıyla anlamak için belki az soğuk savaş görmek lazım ya
yane president osursa nükleer savaş tehlikesi olan 70ler 80 ler felan
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
  • 1 yıl sonra ...