Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PatiPet Album

irin

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Sufi said:

DePeCHe said:

Totti

uçağı çekmiş kenara sigara molası vermiş

Mr_Hand said:

DePeCHe said:

Uçağı var abi elemanın :)

ABİİ AHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA

AHAHAHAHAHAHAHAHA çok güldüm ya hem fotoğraflara hem de sufi'nin yoruma.

benim rahmetliyi özledim.. yeni bir kedi edinme vaktim geldi artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şuan master sebebiyle yurtdışındayım.Dünya güzelide yaklaşık 9 yaşında bitane golden retriever ım var herkesten herşeyden çok sevip ayrı tuttuğum.Kendisi istanbulda ona en az benim kadar iyi baktığını bildiğim teyzemin yanında.Ama yinede yemin ediyorum insan heralde çocuğu olsa anca bukadar merak eder bazen gece ona bişey oldu diye kabus görüp uyanıyorum bütün gece uyuyamıyorum falan.

Topici görünce içim bi burkuldu hüzünlendim burdada rakı yok şarap açtım lüplettim azcık.Hayvanlar da hayvan sevgisi olan insanlarda çok güzel şeyler lan:(
Sosyal ağlarda paylaş

BlackSheep said:

İnsan daha yavruyken alıp büyütüp 9 yıl birlikte yaşadığı varlıktan ilkkez ayrı kalınca özlüyo gayet.Yaşıda olunca hayvanın insan korkuyo aman bişey olmasın diye.

Noldu anlamadımki sabah sabah karından veya müdüründen azar işittinde moralinmi bozuk?

Ahah. Azar isitebilecegim bir durum olmamasi bir yana, sabahin 5'inde azar yiyebilecegimden baya supheliyim.

Ozle tabi, herkes icin normali o da uykularim kaciyor, kabuslar goruyorum, kalkip geri yatamiyorum kismi normal degil.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne bilem bende saat farklı böle direk alakasız bi konuda asabi görünce heralde öle bişey dedim siniri geçsin diye ortalığa saldırıyo.

Yau uyku kaçıp kötü rüya görmekte kafanda canlandırdığın gibi geceleri hiç uyuyamıyorum her gece terli terli kalkıyorum vs.değildi senin idrak ettiğin gibi.Ama insan özlüyo işte köpeğini merak ediyo.Sonrada bi iki kere rüyasında falan kötü bişey görünce morali bozuluyo.Bukadar yani.Ama kızcaksan bidaha yapmam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...