Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

varmı mızıkacı olupta öğrenci isteyen?

Drall

Öne çıkan mesajlar

nasıl bişey istediğine bağlı. ama genelde pera müzikten 40 milyona bulursun istediğin tür diatonic'i. konuyu şöyle bi oku baya yardımcı olan çıkar. hatta sayfalardan birinde link verdim 4 mızıkanın, o dördü benim en çok hoşuma gidenler. onları bi dinleyip seç istediğini arasından derim. 4ü de pera müzikte 40 milyon
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
selamlar yine ben.

ap tuner indirdim bendlerde notalara doğru şekilde ulaşabiliyomuyum ulaşamıyomuyum diye kontrol etmek için. yeni bi nota şeysi açtım harmonica koydum adına da mutlu mutlu. ama yanda harfleri nası yazcam şimdi? sadece cegcegcegc mi yazıcam? bi tane de drawlar için açarım dbgdfabdfa yazarım olur mu? bendleri doğru yapabildiğimi gösterebilirmi bana dflati yapıp yapamadığımı gösterebilirmi?

yoksa hiç ihtiyacım yokmu böyle bişeye :D

edit: deneyerek buldum C4, E4, G4, C5, E5, G5, C6, E6, G6, C7 yazınca blow note'lar oldu tam. uğraşıyorum bakalım belki biyerlere varırım =P

edit2: D4, G4, B4, D5, F5, A5, B5, D6, F6, A6 bunlarda drawlar oluyo ama şimdi bunlarla ne yapacağımı çözmeye çalışıyorum çekiyorum büküyorum falan aşağı yukarı iniyo ne derece doğru yapıyorum onu bilmiyorum ama =/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...