Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars: Force Unleashed

Dev

Öne çıkan mesajlar

oyun süper olmuş ama demo çok kısa... 10 dk sürdüm bitirmem... oyunun tek bi gıcıklıı light saber vuruşuyla insanların ölmemesi... jedi knight daki gibi deil... onun dışında oyun süper... hele kombolar... aboo... böle adama iki salladıktan sonra sok ekde biriken lightning gi ışın kılıncına aktarıp ordan sağda solda ne varsa devasa bi ls-lightning karışımı bişile dövmek acaip gaza getirio insanı... bide adama bi kez vurduktan sonra forcepush u kullanırsan adamı lightsaberla baya bi uzaa gönderio komboları güzel yaparsan yada süper bi hareket yaparsan (uçan tie-fighter a clone atma gibi) direk kamera oraya odaklanıo ve onu gösterio(aynı max payne deki sniper sahneleri gibi) ama dediim gibi bu bana yetmez :D
Sosyal ağlarda paylaş

saber'la direk kesememe olayına ben de takıldım da, benim merak ettigim ayrı bir konu var... oyunda zorluk nasıl ? yani izledigim videolarda god mode'da oynuyoruz gibi... manyak gibi gucluyuz, oradaki gemiyi alıyoruz bi iki adamın ustune atıyoruz, tek bi force grip'le boyle etrafı dolastırıp 5 adam birden alıyoruz, dusmanlar hic bir sey yapamıyor, cat diye oluyor, shoot'em up gibi oyun yani, ben anlamadım neyle kapısıcagımızı...
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda her iki tarafıda öldürmemiz gerekio, o yüzden önümüze ne çıarsa dalıyoruz...zorluk seviyleri apparantice-sith-sith lord... bi tane daha var ama o kapalı... şu anda app ve sith de bitiridim oyunu, sith de bi kere öldüm... yanımda bomba patladı ve onun etkisiyle aşşa düştüm... onun dışında ölmek zor... her ne kadar canın gitsede öldürdüün her adam sana can verio zati... bu demo da bi tane mini boss var oda tavuk... o biraz zorluo o kadar... biraz sona sith lord da deniecm bakalım ne deişecek
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:
Burak'cığım, çok uğraştın, çok didindin ama oyun baya iyi ya, get over it.

Çok kötü bence. Ben de oynadım ve hakikatten beklenilenin çok altında. Nereden başlasam bilemiyorum. Kombolordan başka bir şey yok oyunda, ne senaryo senaryo, ne hareketler falan. İlk gıcıklığım lightsaberı tutuşundan başladı zaten. Öyle tutulur mu o kılıç. O elindeki saberı öne getirene kadar usta bir master doğrayıverir artiz sithciği. Paramparça olur yani. Bir kere oradan fail. Adamların kesilmemesi, lightsaberla dayak yemesi bambaşka bir fail. Vidyoda gördüğüm elinde hançer gibi lightsaber tutan bossumsu hatun doublefail. Oyun da aşırı kolay. Sithlordda da bitirdim demoyu, bu kadar olamazdı yani. Ayrıca oyun basit bir önüne geleni kes'ten farklı olamamış. Starwars'a yakışmayan god of war'umsu hareketler de cabası. Nasıl öldürdüğün adamın canı gelir abi? Hangi sith yapıyor bunu? NE BU? 5,9/10 veriyorum. O da kombolardan. O kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Senin yaptığın God of War oynarken, Gears of War oynamak istemek olmuş. Belli ki beklentilerin ile karşına çıkan şey farklı. Fakat bu oyunu kötü yapmaz, farklı yapar. Ayrıca senaryo'yu nerden anladın be. Script mi var elinde?

"Beyenmediğim şey kötüdür" anlayışı çok yaygın şu sıralar. Çok da gıcık.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu konuya iki noktadan lafım var.
1. Benimle ilgisi olmayan noktalar yok mu? Mantık yok. Lightsaberın olayı bitmiş. Starwarsı alıp god of war yapmayı anlarım da böyle mi olur?

2. Kurduğum her cümle gizli bir bence içeriyor zaten. Başkası böyle dedi demiyorum, ben konuşuyorum ki bu da benim fikirlerim demektir. Bence mi yazmalıyım hep. BENCE KÖTÜ. Dünyaca kötü falan mı dedim ben. Xaenin sence de kötü ama farkında değilsin falan mı dedim. Sıcaktan şaşırdınız iyice.
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn2 said:
ilk dediine katılıom ama gerisi süper :D oyun her şeyiyle süper yaw :D hem son star wars animasyon filmini izle, orda asukanın nasıl light saber tuttuunu gör... ve yanlış görmediysem o son videoda asukayla dövüşüo bizim adam

Ashooka deil o Shak-ti ama bence ashooka'da çıkabilir karşısına. Lightsaber tutuşuda gayet iyi bence. Bir demo oynayarakda senaryoya kötü demek de saçma. Lightsaber'ın sopa gibi olması dışında gayet iyi bir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...