Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Biz Buradayiz...

Beyazz

Öne çıkan mesajlar

Kimse kalmadi vahvah diye topic acmaya gerek yok .

Sadece Bartz Serverinda 12 Turk var
Hindemith serverinda 15+ Turk var
Teonda serverinda 5+ Turk var.(Tarkan'ı 2 saydim) :)

Bu vermiş olduğum rakamlar aktif olan oyunculardir.Daha bircok is sebebiyle nadir giren turk oyuncularda bulunmaktadir.

Biz Bartz oyunculari olarak Hindemithteki arkadaslarla surekli konusuyoruz ve LUNA serverin transfere acilmasini bekliyoruz.
Acildigi gibi orada buyuk bir bulusma gerceklesicek ve bu vermis oldugum rakamlar belkide 50 li sayilara ulasacak ve buyuk bir turk clani olusturacagiz..

Eger baska serverlarda olan arkadaslarda bende burdayim demek isterse bu konu altina yerini yurdunu bize belirtirse memnun oluruz..

Herkese iyi oyunlar..
Sosyal ağlarda paylaş

Teon'da bizim grup 6-7 belki8 Kişiyiz.Şu an aktif 4 kişi.Tarkanı aktif sayma hatta çeyrek bile sayma, offline o bir süre daha >:D<
Bizim dışımızda en az bir bizim kadar daha var.Ama onlarda hep lvl'la farmla meşguller.
Luna'yı boşuna beklemeyin derim.Daha çoook uzun bir süre transfere açmazlar orayı tahmin ediyorum.
Hindemith'tekilerinde yerinden oynayacağına şüpheyle bakıyorum.
transfer serverda kainden hindemithe bartz a franz a giden diğer yabancılardan aldığım dönüşler kainde kalsak burdan iyiydi diyorlar.
Pek çoğu süre dolar dolmaz teona gelicek.

Sözüm kesinlikle sana değil beyaz ama bu büyük türk klanı lafını ben bile çok duydum al bak buraya Büyük türk klanı büyük buluşma
Sosyal ağlarda paylaş

Tornalp said:
Teon'da bizim grup 6-7 belki8 Kişiyiz.Şu an aktif 4 kişi.Tarkanı aktif sayma hatta çeyrek bile sayma, offline o bir süre daha >:D<
Bizim dışımızda en az bir bizim kadar daha var.Ama onlarda hep lvl'la farmla meşguller.
Luna'yı boşuna beklemeyin derim.Daha çoook uzun bir süre transfere açmazlar orayı tahmin ediyorum.

Suan herkes halinden memnun bartz ve hindoda ama bizim avrupa serveri ozlemimiz hep vardi.Her zaman pvp de amerikali bir player senden onde oluyor bazi zamanlar dur noluyor diemeden oldugumuz oldu .150-300 pinglerle oynadik..Siege,Olympiad icin cok sabahladik.Onun icin suan max lvl ne kadar yapabilirsek yapicaz ve Lunayi bekliyecegiz

Tornalp said:
Hindemith'tekilerinde yerinden oynayacağına şüpheyle bakıyorum.
transfer serverda kainden hindemithe bartz a franz a giden diğer yabancılardan aldığım dönüşler kainde kalsak burdan iyiydi diyorlar.
Pek çoğu süre dolar dolmaz teona gelicek..

Yani Hindo bos bi server.hindodakilerin ne yapicagini kestirebilmek zor tabii ama onlarda transferi bekliyoruz ve acildigi an gecicez diyorlar suan icin.Bence ct2 ile beraber gelicek olan az playerin oldugu serverlarin birlesmesi olayi net olarak bir karar asamasina getirecek onlarida ,eger bi hindo gustinle birlesince bi bartz -teon gibi olucaksa ping olayida iyi olursa onlarda kalir gibime gelior bakalim zamanla gorucez.
Sosyal ağlarda paylaş

kopekolduren said:
beyaz kardesim benim ben kimse kalmadı derken bu forumda kimse kalmadı mı diye yazdıydım...
bir de uzun zamandır haber alamadım senden ve ortak arkadaslar ile haber gondermistim ama ...
oyle bir selam verip hal hatır sormaktı amacım :D saygılar

Yok ben senin insanlari gaza getirmek icin ole bi topic actigini anladim zaten ama inan eski playerlarin sikca gecerken baktigi bir yer paticik forumlari ,yeni oyuncular daha cok donanimhaber forumlarini takip edior.
Biz isallah burayi ayakta tutucaz .
-la2 kendini gelistiricek .
-eski playerlari bir bir cekicez.
-yeni baslayanlara destek olucaz .
-herkes yeni playerlarin server seciminde durust fikirler vericek kimse yalanda gel burasi super biz variz yardim ederiz .Bak burda 34534 tane turk var hepsi seni bekliyor gibi ... sozler solemiycek.

Bakalim su AOC meraklilari cok bu aralar onlar bi hevesini alsin gine donerler ,canlanir la2 ve tabii forumlarda :)
Sosyal ağlarda paylaş

@Beyazz
Ustacım nacizane tavsiyem bu arkaşına kulak verirsen eğer.
Bütün boss jew setleri tamamlayın.OverEnchantları ve silahlara yüklenilecek elementalleri tamamlayın sakin serverdayken.
Yoksa bu euro serverlarda botlardan kasmaya spot bulsanda pvp den başını alamıyorsun.
Alabildiğiniz kadar lvlınızıda alın derin.(en az 81 olun)
:)-D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
iddia ediyorum AION balon olucak.
Tıpkı Guildwars gibi çıktığında sükse yapıp ortalığı kasıp kavurabilir ama akibeti kesinlikle guild wars gibi olucak.
Oyun özelliklerine bakın Guild wars gibi oynanış tarzı.
En fazla 6 ay dayanabilir diyorum.
Ayrıca kaç kişi o görüntü performansını yakalayabilecek makineye sahipki?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...