Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

korkuyoruuuum

irin

Öne çıkan mesajlar

irin?
anacim orda misin?
uyandirmaya calisti ve bi cinayete kurban gitti =/

bise olmaz diye biliyorum ben. uyur gezerlik farkli, onda uyandirmamak lazimmis da sayiklamada yok oyle bişe?
ben sayiklarim
annem hep dalga gecer mesela

nileppezdel said:
Benim de sayıklamışlığım var, bişey olmaz merak etme :D

Hatta babam da uykusunda konuşur kuzeni de. Bi gece yatıyoruz. Babam salondan espri yaptı uykusunda kuzeni yatakodasından kahkaha attı yine uykusunda :D

Ciddiyim, horlamaya devam ediyolardı gayet uyuyolardı yani :)

bu yasanmissa cidden imbaymis :D

Volfied said:
uyandir bisi olmaz

Nevin uyan horluyorum de hatta

asfgd bu da iyiymis
Sosyal ağlarda paylaş

dory said:
irin?
anacim orda misin?
uyandirmaya calisti ve bi cinayete kurban gitti =/

bise olmaz diye biliyorum ben. uyur gezerlik farkli, onda uyandirmamak lazimmis da sayiklamada yok oyle bişe?
ben sayiklarim
annem hep dalga gecer mesela

off valla kapadım kapısını hala konusuyordu gittim diğer oda da yattım.eheh kahvaltı da gectim dalgamı acımadım evt ama gene de korkunc gelio bana ya..bide sayıklayan adamla konusulmazmıs tehlikeli diyebiliyorum ben.bilinci kurcalıyormussuz oyle yapınca,piskolojik olarak etkilenebiliorlarmıs sonra sayıklayanlar...neyse korktum gecti diyelim.)
Sosyal ağlarda paylaş

ben de çok sayıklarım. işin garibi ingilizce :)
yurtta kaldığım arkadaş sabahlarken sesimi duymuş. "don't kill me please" diye inliyormuşum. korkusundan uyandıramamış. lan salak, kötü bir rüya görüyomuşum demek, insan uyandırır dedim. abi yapamadım dedi.
bi keresinde de harry potter'in ev adresini tarif ediyormuşum birine ingilizce olarak.

bir keresinde de latince bir şeyler saçmalamışım.

evet.
Sosyal ağlarda paylaş

Uykumda konuşuyorum sanırım bende, bi kerede kendim bile korkmuştum kendimden.
Uyumadan önce Led Zeppelin'in iki konser videosunu izledim, akabinde hatırladığım son şey elimde gitarla odanın ışığını açtığım andı. Oraya nasıl gittim, gitarı nasıl aldım hiçbir fikrim yok. Ne gaza gelmişim, hayret valla. sfg

Ha bide "**kerim yapacağınız işide ulan" diye bağırarak çekyattan doğrulmuşum, bir iki el hareketi yapıp geri yüz üstü yatmışım, sabah anlattıklarında gülmekten karnıma ağrılar girmişti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...