Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

ladder da felan oynamadım yani hiç, single oynarken giydiğin şeyler+ para düşüyodu yere (nightmare den emin olamicam 1-2 sene olmuştur en son oynayalı)

ha açıkçası bence iyi olmuş ama heralde diğer zorluklarda xp kaybı şu bu olur veya repair ciddi bir sorun olmaya başlar ilerde

oyunda gold önemli çünkü, ilk başlarda farketmedim ama hesaptaki gold da ortak, hani ohoo çok felan diyodum ama blacksmith upgradeleri parayla, hoş kasa kasa level 4 yaptık yarın 5 te yaparım heralde ama mesela level 12 bi rare eldivenin crafti 3k civarı, common itemların vendor fiyatı 40-60 gold civarı iyi mavilerin de 150 civarı moblardan felan da 5-15 arası düşüyo en fazla, 2 deki gibi öyle 3 skill bonusu verip direk act 1 de 5k capine ulaşan itemlar olmayacak, torchlight oynadıysanız ordaki tarz fiyatlar, onda da mesela gamble dan inanılmaz item kasıyodun limitli paranla
tabi ah kasarak para yapılır yine baya
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

hayır hiçbişi düşmüyodu.

nightmare hell'de üstündeki para düşüyodu gidip alıyodun yerden.
e sehirde doğup waypointe kosuyodunişte, bi farkı yok yanı durumun.

Diablo 2 de mesela bir dungeon da oldun Town da canlanırsın esyaların ve para öldüğün yerde kalır Gidip alman lazım .

üşendin gitmeye Save and Exit dersen tekrar oyuna girdiğinde Eşyalar Town da olur yani body hemen alabilirsin esyaları ama paradan emin değilim bu sekilde olursa. Ve bunlar tüm modlarda geçerli Normal , Nightmare, Hell Hepsi için
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

hayır 4
http://static4.fjcdn.com/comments/Why+you+gotta+insult+I+know+that+feel+bro+_68995b53134468cd1c42ce6d270eeac4.png

kesinlikle ya hiç değilse 1 kişi var o kadar da kötü değilim diyordum... blizzard göndermedi ki bir beta key imi... europe da çok aksatmış bu key dağıtma işini diye duydum bir arkadaşımdan.. ya da bana göndermedi bunu söyleyen arkadaşa da göndermedi diye ondan b.k atıyor ben de destekliyor olabilirim... bilmiyorum... ağlayacağım key diye.. diablo 2 oynuyoruz 1 haftadır benim kardeşle ki işten gelip akşamları bir şeyler yapmaya çok az vaktim kalmasına rağmen...

baro odasında diablo 3 muhabbet çeviriyoruz artık blizzard duy sesimi :P neyse en azından sizi görüyorum da biraz rahatlıyorum (yalan!)... her ne size kadar özensemde...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...