Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anarchy Online-Giriş-İlk İzlenimler (Resim ağırlıklı)

BlackRose

Öne çıkan mesajlar

böyle eski konulara mesaj yazmak yasak mıdır haberim yok ama tarihe ve kimlerin neler yazdığın baktım da peeeeh peh dedim :D

AO bölümünün ilk konusunu açtığımı hatırlamıyorum bile, resimler de kayboldu gitti yoksa yine koyardım ;)

not: yasak masaksa silin gitsin valla, bi an içimden geldiydi...
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
vay vay peeh 9 yıl olmuş valla
Ben gebe açtım AO yu ama bırakılmıyo nasıl pis bişeyse hehe gelmiş 3 expansion ortalık bi ilginç olmuş :)

ama tabi nerdeee o eski günler

gidip belial forest da cyborg çekmeye çalışırdık üzerimde biomech armor yumurta gibi bi kafalık aaah ah keşke tutsaymısım ne screenshotlar vardı ne efsane şeyler hehe

neyse bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
Sufi yoksa sen hala oynuyo musun AO? :D
helal olsun diyecem öyleyse, benim oynadığım MMO'lar arasında apayrı bir yeri var AO'nun, çok farklı çok değişik bir dünyaydı çünkü, hiç tanımadığımız bir firma yapmıştı ve ben norveç hastası olmuştum bi anda :p

teeey tey diyorum sadece...
Sosyal ağlarda paylaş

oynuyorum evet:D. main karakter benim emektar engy, çok önce 220 olmuştu ama hala gearup yapmaya çalışıyorum onu. diğer accountta da bi doc var 208 daha. aynı accountta bi de 150 twnk ma var.

raid organizasyonları epey hareketli endlevelde. pandemonium ve alien playfield raidleri hergün yapılıyor, yeni boosterpacklerle gelen 12man vortex mitaar falan da yapılıyor sık sık. haftada 1 gün de sector42 raidi var. 50-60 kişi falan toplanabilirse raid yapılıyor. şu 2 haftadır da omniler (biz :D) titlelevel7 fieldları farmlamaya başladı, hepsini aldık clammerlardan :D 9 saatte 1 de tarasque mekanında sağlam pvp dönüyor.

bu oyundaki havaya yakın bi havayı verebilen oyun yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
aah aah bizim zamanımızda omni ler cesaret edemezdi o tower lara dokanmaya, o zamanki pandemonium ve tower war ları ben lead ederdim. Keelhaul ile. Asıl pvp o zamanlar vardı :)

Hala özlüyorum wow u geçenlerde 10. yıl icin davet geldi indirdim yükledim ama eskilerden bir tek redemption guildi kalmıs
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 7 ay sonra ...
  • 2 yıl sonra ...
Sayısını bile bilmiyorum erken erişimine para verip aldıgım ,1 saat bile oynamadıgım oyunları.
Hatta Liste başı olan oyunlara ne kadar boş yere para verdiğimi.
Anarchy online daki o yapamadıgınız oyunun izin vermedigi , gücleri başka oyunculardan buff alarak, (Tweak) kendi levelınızın +5 level üzerindeki mobları kesmenin verdiği zevki .
Anarchy online ...... Neden kimse böyle bir oyun yapamıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla MP ile köşe başında durup millete buff sattığımı hatırlıyorum :D Mocham's Gift'lerdi sanırım... Şimdi kaç çeşit var bilmiyorum ama o zamanlar 3 petim vardı çirkin çirkin; isimleri Saldıray, Yıldıray ve Batıray idi :p

Konuyu da ben açmıştım hey gidi, resimler gitmese veya ben orjinallerini kaybetmeyip tekrar yükleyebilseydim...

Sware/Lion_Strimple vardı... Allah rahmet eylesin yeri gelmişken :/
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...