Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KNAYT İSRAİLE YARDOM YOPOYOR

Cons

Öne çıkan mesajlar

Masticore said:
azuka said:
beyler bunu ızelyenler bıde sunu ızlesın :

www.youtube.com/watch?v=dWwMpv41qXk&feature=related

said:
cobhccob (3 months ago) Show Hide 0 Marked as spam Reply | Spam bi cevap niteliginde olmamıs. hiçbi hurafe ispatladıgı yok. eslanttaki yazıyı ispatla. adamlar zaten tak diye koymicak simgelerini. benzete benzete yapacaklar.
ama sizin gibi kor adamlar hala filistin e atılan bombalara katkıda bulunun. helal olsun

>:D<

ben saten knıghtı bıarktım cok berbat bır oyun ama ben bn bunu 3 arka soledım bırıde bu nu ızle dedı bede sızle paylasım dedım
Sosyal ağlarda paylaş

18+ küfür bot

sonsuzlugunefedisi (2 months ago) Show Hide
0 Poor comment Good comment
Marked as spam
Reply | Spam
lan onun bunun cocugu götten cikma adii serefsiz bide folk daki potcunun ustune bak o zaman burda konus senin anayin amina yogurt surer siker siker ayran yapip icerim yahudi sipasi

nasıl insanlar bunlar ya
Sosyal ağlarda paylaş

slickers said:
Len zawalli insanlari öldüren ülke qüclü we parali olmasa zaten bole bi şeye qotleri yemez..
senin premium para ile mi oldurcekler amq sacmlıolar knklar oynayıL LoL..:) benide qawur zannedmeyin bende diyarbakırlıyım kürt deqil müslümanım..

Dostum kürt değil müslümanım demişsin de Müslüman olmak dinle Kürt olmak da Milliyetle ilgili bi problemdir ... Müslüman olup olmayacağın senin milliyetini göstermez ... Kürt Müslüman da vardır Arap Müslüman da vardır Türk Müslüman da ... Sanırım Kürt değil Türküm demeye çalıştın ...
Sosyal ağlarda paylaş

Anathematised said:
slickers said:
Len zawalli insanlari öldüren ülke qüclü we parali olmasa zaten bole bi şeye qotleri yemez..
senin premium para ile mi oldurcekler amq sacmlıolar knklar oynayıL LoL..:) benide qawur zannedmeyin bende diyarbakırlıyım kürt deqil müslümanım..

Dostum kürt değil müslümanım demişsin de Müslüman olmak dinle Kürt olmak da Milliyetle ilgili bi problemdir ... Müslüman olup olmayacağın senin milliyetini göstermez ... Kürt Müslüman da vardır Arap Müslüman da vardır Türk Müslüman da ... Sanırım Kürt değil Türküm demeye çalıştın ...

abi adam bir yanlıs yapmıs sen destan yazdın yaf >:D<
Sosyal ağlarda paylaş

Anathematised said:
slickers said:

benim yorumum değil o youtube dan birinin yorumuydu :)
Sosyal ağlarda paylaş

slickers said:
Anathematised said:
slickers said:

benim yorumum değil o youtube dan birinin yorumuydu :)

ah tamam o zaman (:
Sosyal ağlarda paylaş

ehauhueauhae izle izle yarıl pls
o diilde bu tip videoları heralde organize olmuş gruplar hazırlıyo yok yani yaratıcılık ister böle bişiyi hazırlayıp nete sürmek :D
amaç ne acaba? tmm yaptın bi mallıkta bi amacın olsun!
Mr. Black deseymiş bare ne o öle ilkokul 5. sınıf ingilizce kitabında verilen aile babası ismi gibi :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...