Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Format sorunu

crash_rogue

Öne çıkan mesajlar

Benim antikada da benzer bir sorun söz konusu. Bad pool header hatası alıyorum kur dosyalarını kopyalama sırasında. ramleri tek tek farklı slotlarda denedim yine olmadı. farklı bir hdd olmadı. ekran kartı ve işlemci deneyemedim elimde olmadığı için =(. bu bir donanım hatası falan die biliyorum ama başka bir şeyden kaynaklanabilir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi nedenlere bakalım isterseniz

1. Try other RAM or: başka bir ram deneyin

2. Move RAM to different slot or: ramı başka slotta deneyin

3. If you have different ram modules (size or brand) try with only identical modules or: deqişik ram leriniz warsa birini deneyin ( hmzler )
4. Choose conservative memory settings in BIOS or: bu bios ayarıdır ellemeyin : )
5. Try another Video Card or: Başka bir ekran katı deneyin

6. Use ATI drivers originally supplied with card or: ekran katınızın driverlerini uptage yapın
7. Was the drive created using a ghost image from another drive using Acronis True Image, Maxblast, Seatools or similar tool? or:
Acronis True Image, Maxblast, Seatools qibi proqramlar varsa iptal edin : )

8. Did or do you have any other backup software installed? If yes these may have installed other Volume Shadow Copy Providers. If so you may need to edit the registry to get rid of them. Have a look at key HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesVSS for installed providers or:
herhanqi bir back up proqramı kullanıyorsanız yukarıdaki yoldan iptal edin
9. Can you reproduce the error running NTBackup (this also uses VSS)

10. Can you reproduce the error doing large 5 - 10 GB file copies, either local or to network share? (indicative for memory problem

11. Buy or build new system or accept you can't back it up (using WHS)

: ) qibi dewam edip qidiyor bu bilqiler

https://forums.microsoft.com/WindowsHomeServer/ShowPost.aspx?PostID=2632704&SiteID=50

microsoftun size önerdikleri : ) qelelim ben sizin yerinizde olsam ne yapardım .

biosu qüncellemek le başlardım işe qenellikle bu problemi kökünden halletmenin en qüzel yollarından birisidir . Yukarıda acıklanan ram slotlarının deqişmesi veya ramleri uyumlu hale qetirmek de çözebilir ( yani 256 + 512 ram war siz birini sökün ikiside 256 yada 512 olsun veya tekse slot deqişin )

Ayrıca ekran kartı we microsoftunkiler dahil bütün qüncellemerlinizi yapın driverlerinizi ( icap ediyorsa ) silip qüncel halleriyle yenileyin : )

Alıntıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...