Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fringe (2008) - Fox

arcane

Öne çıkan mesajlar

huun said:

son sahneyi walter'ın gözünden mi izledik yoksa seyirciye bilgi notu gibi bişey miydi?

spo

walter ın gözünden seyrettik.O makinaya girerken düşünüyodu bu olayları bence.Ayrıca ben o hafıza geri getirme işlemleri sırasında walterın tüm hafızasının yerine geldiğini düşünüyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

Hatırladığı için verildi. Gördüğümüz anı kabloyla bağlandığı 3 parçadan kafasındaki beyin kısımlarına geçmiş.

İlginç senaryo zorunluluğu açısından Walter'ın kafasına geçen tek kısmın gizemli doktorun William Bell olması olduğunu sanmıyorum, başka neler geçmiş ilerde göreceğiz. Bakarsınız kapı yaparlar :D

Sosyal ağlarda paylaş

kermit olmaz o çünkü

Diyor ki devamlı elektrik sinyali vermezsen beyin hücreleri ölüyor. Walter'ı sistemden söktüklerinde o parçalar ölmeye başladı. Nasıl canlı tutacaklarını da bilmiyorlar zaten Walter bölüm başında deneyip başaramadığını söylüyor.

Absolut said:

Bu arada Peterın diğer boyuttan olduğu kesinleşti. Asıl sorun bence ordaki doktorun oğlunu burdaki doktor kaçırdı diye bile olabilir hehe.

Bir 5 bölüm geriden takip ediyorsun galiba :P Epey oldu o kesinleşeli.

Ama teorin çok ilginç, takdir ettim. Öbür taraftaki Walter'ın, Olivia'nın neci olduğunu bilmiyoruz.

Walter eskiden bok herifin teki miydi bilmiyorum da kötü şeyler de yapmıştı. Olivia gibi çocuklar üzerinde deneyler falan. Ancak ne derecede kötüdür tartışılır zira kaybedilmesi durumunda herşeyin sonu olacak bir savaşa hazırlık olarak niteleniyor.

Merak ettiğim şey

Bu beyin amelyat ekibi belli ki William Bell ile hafıza/beyin alanında aynı teknolojiye sahip. Acaba aralarındaki bağlantı nedir? İşin sırrı Massive Dynamic'de mi yoksa bu eski teleportçu Hans (adını unuttum adamın ahah) veya şekil değiştiren daktilocuların organizasyon mu?

Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

Merak ettiğim şey

Bu beyin amelyat ekibi belli ki William Bell ile hafıza/beyin alanında aynı teknolojiye sahip. Acaba aralarındaki bağlantı nedir? İşin sırrı Massive Dynamic'de mi yoksa bu eski teleportçu Hans (adını unuttum adamın ahah) veya şekil değiştiren daktilocuların organizasyon mu?

bence karşı taraftaki bell'i bizim taraftakiyle değiştirdi bunlar. iki tarafta da böyle yüksek teknoloji işleriyle uğraşıyordu ya da düşmandan tarafmış gibi görünüp bu tarafa yardım ediyor. kaldı ki o teknoloji öbür tarafta rutin bir işlem de olabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...