Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

20-21-22 Haziran da Ankirock fest

Osiris_Quidam

Öne çıkan mesajlar

woo yavaş demişssin de sanatcılara bak 2006-2007 yılında ki katılımlara bak sen gel gör orada ki organizasyonu ondan sonra yavas dersin
yukarıda yazdıgım rakam yannış olmush
2006= 30 bin kişi 2007 35 bin kişi katılmış bunlar resmi biletixin sattıgı bilet sayısıdır
www.ankirockfest.com adresi istersen bi bak ondan sonra wow yavaş dersin ki
Rock'n Coke bile bu sene yokken bundan sonra bundan daha büyük bir festival bir tane söyle ?
Zeytinli fest.? Eski foca Fest? hangisi ki zaten onları da yine aynı şirket yapiyor
Sosyal ağlarda paylaş

Nicelikten öte niteliktir mühim olan. Unirock'ta görürsün madem ne diyeyim zeytinliyi foçayı bırak şimdi sdf.
Ankirock dediğin olaya her festivale çıkan tüm türk gruplar + yerli(ankaralı) grupların çoğu çıkıyor işte. Fazla da bi numarası var mı sanmıyorum, ankaradan festivale giden insan daha fazla olunca festival senenin festivali mi oluyor şimdi peki tamam.
edit: ne yani, kombine 15-20 lira olursa kola festivalini tabi geçer katılımcı sayısı.
e2: sanatçılara baktım da üffff ağzım açık kaldı ne festmiş harbi en büyük hem de kıllı ufuf.
Sosyal ağlarda paylaş

siz hala sunu ögrenememişsiniz rock müzik ile metal müzik farklı şeyler bir konu hakkında yorum yapmadan önce adam gibi düşünün ondan sonra yazın
kalkmış karakedi ve pentegram var geri kalanı salla diorsun. sen diğer grubları sevmiyor olabilirsin ama sevenlerde var hoş rock ve metali bile ayırt edemeyen bir adamdan ben nasil bunları düşünmesini bekleyeyim
Daha bu işin içinde süpriz var Şebnem Ferah ile Özlem Tekin sahneye cıkacak düet yapacaklar.

yorum yazacaksaniz sacma sapan yazmayin
Sosyal ağlarda paylaş

Rock ile metal farklı şeyler falan değil, ayrıca üslubun fazla sert.
Neyse, kadro kötü, gelen kişi sayısı ile festivalin büyüklüğü de bana göre alakasız. Rock'n Coke ta "büyük" ona bakarsak ama ben nefret ettim gittiğimde mesela. Kadro kötüydü çünkü.
Ama adamlar 3 tane kapı gibi headliner garantiliyordu her yapıldığında festival.
Sosyal ağlarda paylaş

Osiris_Quidam said:
siz hala sunu ögrenememişsiniz rock müzik ile metal müzik farklı şeyler bir konu hakkında yorum yapmadan önce adam gibi düşünün ondan sonra yazın
kalkmış karakedi ve pentegram var geri kalanı salla diorsun. sen diğer grubları sevmiyor olabilirsin ama sevenlerde var hoş rock ve metali bile ayırt edemeyen bir adamdan ben nasil bunları düşünmesini bekleyeyim
Daha bu işin içinde süpriz var Şebnem Ferah ile Özlem Tekin sahneye cıkacak düet yapacaklar.

yorum yazacaksaniz sacma sapan yazmayin

Arkadaşım insan mısın? Rock ve metalin farkını bilmiyormuşum. İnsanları tanımıdan etmeden, sırf saplantılı bi şekilde savunduğun organizasyonu yüceltmek için nasıl bu kadar seviyesizleşebiliyorsun? Kaldıki madem rock festivali, Kara Kedi ve Pentagram da çıkmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

selamon bu kadar nasıl seviyesizlese biliorsun diorsun kendinin cümleye baslangıcına bak sen beni tanımadan nasıl böyle dersin diorsun buradan seni tanıma gibi bir olayımız yok ancak yazdıkların ile senin ne mal oldugunu anlayabilioruz .

yav midir nedir sende bi defol ya hala sana kemik atiormusum gibi herşeye muhalefet olmaya calisiorsun. Unirock Gral tmm sende Gralsin Nickini seveyim senin hadi başka kapı önlerine bir daha yazı yazacak kadar bebemisin görecegiz

ha biriside babasi yapior herhalde demiş hayir bu organizasyonun içindeyiz anlasılan babasının parasıyla yasayan birisisin ki hala babadan bahsediorsun hoş paticigin eski tayfası mı kaldı
Sosyal ağlarda paylaş

sen o adamın konserine para verip girerken ben o adama para verip getiriorum.
sen o adamı uzaktan izlerken ben o adamla yan yana duruorum sahneye kacta cıkacagını kacta inecegini söylüorum.
sen o adama uzaktan healal diye bagırırken ben o adamı azarlıyorum. sen bu kadar uzaktan laf etmeyi biliorsun gel birde davetlim olarak bu festivale gel birde yüzüme karşı söyle..
cokda ciddi söylüorum gelin davetlim olarak seni ücretsiz getireyim götüreyim adam gib organizasyon gör

birisi orada kalkmış sen nasil bu kadar milletin tepkisini cektin diye yazmıs bana laf eden adam siteye unirock'ın forumunu acan kişi direk zaten bize laf etmiş kötülemiş

bu konu ile ilgili son yazımdır ne yazarsanız okumayacagım.

ADMİNDEN RİCAM SU BENİM ACTIGIM FORUMU SİLSİN ZATEN OKUMASINI İSTEDİGİM İNSANLAR OKUMUŞ GERİYE KALAN ZATEN COLUK COCUK DA ORADA ABİ BİZE BİRA ALIRMISIN DİYE YANIMIZA GELEN İNSANLAR COK DA SALLAYAMAYACAGIM ŞAHSİYETLER....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...