Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dışardakilerin vay haline

Ardeth

Öne çıkan mesajlar

İstanbul/Maslak saat 1:45 burayı air elementallar bastı. Kapılar açılmasın diye koltukları falan yasladım oda yetmedi arada sırada ben dayanıyorum. Dışarda bi marketin saf demirden yapılmış 50-60 kiloluk en az bi tabelesi var bikere daha yere olan paralelliği bozulmadı. Yakında camlar falan kırılcak valla gidişat hiç iyi deel :)[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche
Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon
Sosyal ağlarda paylaş

Ben en çok kedi köpekleri düşününce içim cızlıyo zavallı hayvanlar nerey girip ne ediceğinide şaşırmışlardır...[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche
Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Justin, 06 Şubat 2003 02:15 tarihinde demiş ki:
said:
Duke_Guybrush, 06 Şubat 2003 02:13 tarihinde demiş ki:
bi de bu saatte dışarıda olan adam bellidir ne olduğu. ya da akşamcıdır zaten.[hline]
viande ne yaa?

Evsizler?[hline][i]Bu ne kapağu!?

bellidir derken sadece kötü anlamda kullanmadım. her gece dışarıda kimlerin olduğunu biliodur herkez. yannış anlama[hline][i]
viande ne yaa?

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Vallahi Ankara'da öyle hiç bir sorun yaşamadım daha çok kar yağıyor yağmur yağsada suların hepsi kızılay'a geliyor oradan gidiyor...
Eee altyapıda önemli selde falan :-)
*!Övünür*[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
Sosyal ağlarda paylaş

Burda biraz dindi şimdi tabela direkle 60 derecilik bi açıyla havada asılı durmakta. Ehe rüzgarın şiddetini tabelanın direkle yaptığı açıyla ölçüyorum :p[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
İyi bari elektrik su falan filan var yani bilmem yağmur yağdığında falanda kesilir bildiğim kadarıyla neyse sen sıkı sıkı tut monitoru falan :)
Eee nede olsa vazgeçemeyeceğin kaynak :-)[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
Sosyal ağlarda paylaş

ehe ankara rulz[hline]-I really learned something today.The halloween isn't just about costumes and candy, its about loving and giving something to each other.
-No, dude it's christmas.
-Oh, then what's Halloween about?
-Costumes and candy...
-Oh...
Ama Eşşek Gibi sEsli hArf............Hay ben boyle modanın :P

Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben saat 20.30 da deniz otobusundeydim
20 kişi falan kustu
Çocuklar zırladı
Kadınlar bayıldı falan

Bende tam yolun sonuna geldik falan diyodum, bari millete yardım edelim. Kalktım millete kolonya götürdük kadınların arka tarafa konuşlanmasına yardım ettik falan derken durum zevkli hale geldi.. bu kez ben iyice panik oldum allah kesin son dakkalarımız falan diye.. ondan bu kadar güzel bi durum içindeymişiz gibi geliyo falan diyodum. Tamamen sadistliğimden ve mazoşistliğimden kaynaklanıyomuş halbuki(bende bilmiyodum valla).
Ama dalgalar falan inanılmazdı
Kaptan da saolsun eski rallicilerden mübarek offshore yarışıyomuşuz gibi bastıkça basıyo 1 saniye için ufuğu düz görmek mümkün olmadı, allahtan ters açıyla görmedik.
Kafamı falan 3 kere demirlere çarptım.
inince toprağı öpcektim ama sonra ayıp olur dedim.
Şimdi ise baya bi fırtına var atakoy de.[hline]Join Our Army.. OrcMasters
DivX Listem
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...