Jump to content

Merhaba patiler. Yeni sisteme hosgeldiniz. Hemen BURAYI okuyun.

nedanko

Firefox icin Paticik Arama Eklentisi

Öne çıkan mesajlar

arcane said:
Firefox'da sağ üst köşede arama motorları var ya, Paticik'in de onla çalışan zımbırtısını yapabilir misiniz?

Herkes yararlansin diye buraya koyayim. Suradan yuklersiniz..

http://forum.paticik.com/files/eklenti.html

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Güzel olmuş,eline sağlık,arama yaptığımız kelimenin bulunduğu postları gösteriyor.Aramanın özeti gibi olmuş,hoşuma gitti

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Arama motorunu şunu adres kutusuna yazarak da ekleyebiliyoruz bu arada (öbür türlü nasıl eklediğimizi bulamadım :P):
javascript:window.external.AddSearchProvider('http://forum.paticik.com/files/paticik.xml');

Edit: Oha fail, zaten o sayfadaki linke tıklayınca bu komut çalıştırılıyomuş sdfsdf

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende böyle gözüküyor boyut ayarı var mıdır yada farklı çözünütlükler için de koyulabilir mi o küçük resimlerden? Böyle olursa kullanmam valla brerbat gözüküyor 1280x1024te :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
nileppezdel said:
Bende böyle gözüküyor boyut ayarı var mıdır yada farklı çözünütlükler için de koyulabilir mi o küçük resimlerden? Böyle olursa kullanmam valla brerbat gözüküyor 1280x1024te :D

Kaldir ve tekrar yukle..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
evet o da var..
mesela sadece "başlık arama" diye bişe olsa süper olacak...varsa da ben beceremedim :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Arama düzeltileli ay oldu be ehue. Başlıkta içerikte ayrı ayrı altlı üstlü her şekilde arama bulma mevcut. Bu firefox eklentisi güzel düşünülmüş de default arama tüm sonuçları gösterdiğinden aynı başlık içindeki onyüzbin sonucu birden görüyoruz. Defaultu en çok uyan mesajı göster yapmak mümkün müdür?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Arama duzgun calisiyo zaten, onda bi sorun yok ki?

Onun disinda bi kac opsiyonlu yapicam bu eklentiyi, yani istediginizi yuklersiniz o zaman, en iyi sonuclari goster, baslikta ara falan filan gibi..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
rep sistemini entegre etseydin sana + rep verirdim nedanko ama şimdilik sadece teşekkür edebiliyorum ^^

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
nedanko said:
Onun disinda bi kac opsiyonlu yapicam bu eklentiyi, yani istediginizi yuklersiniz o zaman, en iyi sonuclari goster, baslikta ara falan filan gibi..

Ben de onu yazmak için gelmiştim. Başlıkta arayanını isteyecektim, nays.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.

• Yeni Oluştur...