Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UI / Addon Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
Aluriel said:
AckisRecipeList

Achievement için 100 cooking recipe ögrenmeye kasarken buldum bu addonu. bütün tradeskillerinizi tarayıp sizde olmayan recipeleri ve nereden alınabileceklerini gösteriyor.

çok teşekkür ederim aluriel sana pek sevinçli haberler getirdin banaaaa!!! xD

bi recipe ve meslek kasma hastası olarak çok teşekkür ederim bu bilgi için
Sosyal ağlarda paylaş

Earenwen said:
yav şu çantadaki itemleri sıralayan addonun adı neydi, gri beyasz yaşil quest item falan filan gibi? varsa adını bilen çok makbuüle geçer, baggins diye buldum fakat kullanamadım

ulen sana yollamamışmıydım onları

bagnon ta tek çanta olarak görüyosun ve kendi içinde ayarı olması lazım
Sosyal ağlarda paylaş

bagnon da item ı bildiğiniz search ile isim yazarak bulma gibi bi olayda vardır sizi bilmem de benim işime çok yarıyo, tek çanta kullanmamın en büyün nedeni ise banka ve bütün slotları min 18 lik ve hepsi açık, üstümdeki çantalarda hepsi 20 slot luktur ve toplasan 20stack boş alanın var :D nerdeyse full dolu ve 2 tane de banka char ım var 1 ini pasif kullanıyorum diğeri aktif ama ikisindede tüm çantalar min 16lık

siz düşünün o çantalar tek bir pencere ve blizz in skininde olsa ne olur bütün ekran çanta olur xD

çataların full olmasının nedeni kişisel ticaret ve koleksiyon manyaklığımdır tabi >:D<

bide bagnon sayesinde o serverda bulunan bütün charlarınızda çantanızdaki itemdan kaçtane var bankadamı çantadamı hepsini görebiliyosunuz
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...