Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

.txt iconu

Aegean

Öne çıkan mesajlar

Ben pepelekte yenı gelenlere c/p lemek icin bi notepad dosyası actım desktopda.Her şey gayet normal fakat sapıtıyor bazen icon. acrobat reader yuklemistim onu yukledikten sonra pdf iconu cıktı ama notepad di sonra bugun ns tf felan oynadım biraz sierra iconu oldu ama yazıda bi problem yok sonra kendiliğinden geciyo bazen de merak ettim neden oluyo bu ya[hline]-I really learned something today.The halloween isn't just about costumes and candy, its about loving and giving something to each other
-No, dude it's christmas.
-Oh, then what's Halloween about?
-Costumes and candy...
-Oh...
Sosyal ağlarda paylaş

Win 98 belli bi süre kullanıldıktan sonra sapıttığı için normal bunlar.[hline]Sonsuz karanlık bu yaslı günümde
Yad insanoğlu bu durmaz sözünde
Nerden bilinmez bu kin gözlerinde
Yansır bu korkum sararmıs yüzümde
Halim bilmez, derdim sormaz
Zor anımda, sahip çıkmaz
Böyle sansız mertlik olmaz
Bu ihanet cezasız kalmaz
Sosyal ağlarda paylaş

İngilizcesini söylüyorum
View/Folder Options a girin, en sağdaki 3. tab da dosyalara istediğiniz ikonu ve programı atayabiliyorsunuz. Yeni program yükledikçe o programlar sazanlarlar ve onlar çalıştırmak isterler, burdan ayar yapmak işinizi görür :)

Burası neresi diyorsanız Open With in merkez üssü :P[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'
Sosyal ağlarda paylaş

yok volfi, ondan diil olay, program txt 'yi ben acarim diye ustlenmemis

win98 sapitiyor bazen, evet dogru, bende de oluyordu eskiden o dedigin olay. Yani, surekli oluyodu hatta, surekli olarak desktoptaki iconlarin (ve diger iconlarin) resimleri degi$ip degi$ip duruyodu.

Ali$acaksin ya da xp falan kur[hline]wastiee
Sosyal ağlarda paylaş

benım acımdan bi problem yok sadece merak ehu :))[hline]-I really learned something today.The halloween isn't just about costumes and candy, its about loving and giving something to each other
-No, dude it's christmas.
-Oh, then what's Halloween about?
-Costumes and candy...
-Oh...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...