Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sims 2: BBG Paticik Evi

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

Paticik Evi İçin Hazırlık

Evet arkadaşlar, bir yandan devam eden dwarf fortress oyunumuz var bir yandan da yeni başlayacak olan Paticik BBG Sims evimiz var. Dünyanın en çok satan oyunu Sims 2, çıkalı 3 yıl olmasına ragmen halen satılıyor ve eklenti paketleri de gayet çılgın götürmekte. Böyle bir oyuna fotoroman yapmamak imkansız olurdu kanımca ve haftada bir iki kere güncellenmek üzere size bir sims 2 thread'i başlatıyorum.

Oyuna ekleyeceğım Simler siz olacaksınız, bu posttan sonra yarın akşama kadar (veya daha erken de olabilir ilgi durumuna göre) aranızdan 5 veya 6 kişi seçeceğim ve sizleri yaratacağım. Simleri aynı eve Paticik ismi altında koyacağım. Herkez yaşlanınca veya işler sıkıcı olmaya başlayınca da bitecek bu albüm ve talep olursa ikincisiyle devam edeceğiz.

Başvurular Kapanmıştır

gelecek referans için

Oyuna katılmak istiyorsanız lütfen bu postun altına şu formatta post atın:

Nickiniz (forum nicki)
Fotoğrafınız Arkadaşlar lütfen düzgün bir foto olsun, ona göre yaratmaya çalışacağım tipinizi
Kişiliğiniz Oyundaki özellikler
İstediğiniz Aspiration (popularity vs. vs.)

Örnek olarak size bir post yapıyorum, aynısını yapın lütfen (foto koymayacağım ama sizden bekliyorum)

- Azmodai
- Buraya FOTONUZ -

Sloppy (sloppy - neat)
Çok Outgoing (shy - outgoing)
Çok Lazy (lazy - active)
Playful (serious - playful)
Nice (grouchy - nice)

(ingilizce yazdık karışıklık olmasın diye, siz kafanıza göre takılın, tam değer de verebilirsiniz genel tercih te belirtebilirsiniz örneğimdeki gibi veya burcunuzu yazabilirsiniz)

Şimdilik sadece Freetime eklenti paketi var, zamanla stuff falan eklerim daha çok ev eşyası kıyafet için vs. ama başlangıç için orjinal sims yeterli. Talebinize göre eklerim birşeyler.

Bu arada oyuna hiç karışmayacağım. Herşey otomatik olacak ve size her günün sonunda özet geçeceğim. Arada olay screenshot'u kaçırabilirim, ama her önemli hadiseden bahsetmeyi düşünüyorum.

Ev şehir vs. seçimini ve tiplerinizi başlamadan gösteririm. Haftasonu boş olacağımdan yarın başlamak istiyorum o yüzden çabuk başvurun :P

Table of Contents
1- Pati Ailesi

2- Pati Ailesi: Gün 1

3- Pati Ailesi: Gün 2
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada aspiration belirtmeniz lazim. Yani sizi mutlu eden seyler falan.

secenekler:

- knowledge (bilgi, bilim ile alakali istekler)
- romance (beraber olabildiginiz kadar insanla beraber olmak)
- family (Aile kurmak, coluk cocuga karismak)
- fortune (paranin pulun kolesi olmak)
- Popular (arkadaslar tarafindan sevilmek istenmek vs.)

Nightlife expansionla da

- Pleasure (Rahat yasam) aspiration var, nightlife'i yarina kadar bulursam bu da olacaktir secebilirsiniz yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Slat

Suratımdaki zıçarmışçasına ıkınma ifadesine aldanmayın, helada değildim, sadece birşeye fazla konsantre olmuştum.. Şimdiden bazı şeyleri açıklağa kavuşturayım ki BBG evinde dedikodu dönmesin sonra =(

Sloopy :(
Outgoing :)
Lazy :(
Playful :)
Nice :)

edit: Fortune!
Sosyal ağlarda paylaş

dominic said:
Azmodai said:
statlarini ver haci, hemen yaratalim :)

haci biliyorsun zaten statlari.

kendini bana teslim ettin yani? ok bap, elimden geldigince benzetirim :)

Slat said:
Bilgisayardaki diğer resimler hep sarhoşken çekilmiş abuk subuk resimler olduğu için en iyisi bu :( Yüzümün diğer yarısı senin hayal gücüne kalmış :p

tamam elimden geldigince yaparim bisiler, sarhos marhos koy ayrica nolacak. yabanci mi var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...