Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ultima online: sosaria'da bir gün (deneme)

Emaleth

Öne çıkan mesajlar

hayırlu uğulu olsun, şahane bölüm.
sabah sabah heyecan yaptırdı bana :)

format kesinleşene, millet üşüşene kadar ilk deneme olarak pati uo server'dan bi hikayeyle deneme yapalım, hem görmeyenler görmüş olur, hem de bi standartları belirleme adımı atmış oluruz.

Emaleth said:
efendim dün gece randall unkha, dom ve bendeniz chacha kulunuz brit'te bir araya geldik, dom'un canı rideable llama çekiyomuş, papua'ya gittik lama bulmaya.

çok uzun zamandır gitmiyordum (5 sene kadar, ehü), unutmuşum ne kadar sulak ve kalabalık bi arazi olduğunu.

gezdik gezdik, sonunda bi lama bulduk. randall hemen tameledi dom için sağolsun. sonra oralarda gezerken kırmızı bi ostard gördük, ben kırmızı kuşları severim, bilen bilir, onu da tameleyip bana hediye etti randallcım. ama tabi hal böyle olunca sevgili bonded atım dıgıdık'ı ne yapacağımız problemi ortaya çıktı.

bu kalpsiz insanlar hain planlar kurdular önce, ama kendilerini -güzellikle!- ikna ettim ki kahraman atım dıgıdık papua'nın sulak otlaklarında orada gördüğümüz beyaz atlarla güzel bir aile kurabilir.

dıgıdık ile salya sümük vedalaştıktan ve randall'ı uğurladıktan sonra dom ve bendeniz kulunuz şehre döndük.

şehirde takılırken bi an bi hırsız yakınımızda belirip kayboldu. hırkızlı ortamdan ikileyelim diye yeni aldığımız eve gateleyince de dalıvermesin mi içeri?
kendisini wis quas büyüsü ile bulup sıkıştırdık.

niyeti iyice bozmuştuk ama usta hırkız yine yok oldu. önce naapmamız gerektiği konusunda planlar kurmaya devam ettik.

sonra unuttuk onu, yeni evimizle ilgilenmeye başladık. fakat komutları filan unutmuşuz hep.

biz böyle uğraşıp dururken hırkız geri geldi! al takke ver külah derken, çok sıcakkanlı insanlar olduğumuz için muhabbet ilerledi. kendisini doğru yola davet ettik ama ruhunu satmış bi kere..

sohbet koyulaşınca laf bi türlü kaldıramadığımız strongboxa geldi, hırkızımız da bize strongboxu baltayla parça pinçik etme tüyosunu verdi.
iş de bana kaldı nedense, bu sosaria erkekleri hiç centilmen değil :/

neyse hallettik sonunda ufak tefek sıyrıklarla.
evimiz (daha doğrusu home office'imiz :P) çok güzel, ama şimdilik biraz boş, uğraşmak lazım. dom başta hevesliydi ama şimdi dekorasyon anlayışıyla beni şaşırtıyor.

evimizi hale yola koyduğumuzda haber veririz.
gözünüz kulaanız bizde olsun anacıım.

hadi iyi oyunlar :)

böyle mi azmocan?

:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...