Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

axedice said:
Ass rogueların beyaz damageı ne kadar? Combat rogueların bile %70i falan buluyor ki deli enerji regen ediyor adamlar. %15 pasif damage increase nedir abi ayıp günah.

Yok abi naptın sen combat roglarn beyaz dmg adam slacker diil se %55 i geçmez. Onca talent ı boşamı savuruo adamlar:D

Ki pve de mutilatele combat sword arası şu an baya açık bende denedim overall dps %20ye kadar uzuo blizzard bakmış %15 i güzel bulmuş ama atladıkları nokta pvp işte. Gerçi shs ve prep çok manyak + setup la şu an 2vs2 sub la dominate ediolar. Mutilate le 2vs2 sub kadar iş atamazla bu talent belirli takımlara karşı "AŞIRI!!!!!!!!!!!!!!!!!" güçlü ve 5vs5 kesinlik le anıttırır.

Hepimizin bildii gibi subb ın 5vs5 te iyi olmama nedeni dmg ın düşük olması şimdi mutilate girip combat kadar vurcaklar bide cd siz energy siz debuff silcekler... GG!
Sosyal ağlarda paylaş

Oturanboaa said:
O %15 combat rog lar kadar vurabilsinler diye konmuş.Bence onda bi sorun yok. Bleed effect olayı 5vs5 yapabilsinler diye konmuş ama bu kadar da olmaz yani harbiden bu kadar olmaz. Şimdi 5vs5 te godlike takılcak adamlar. Zaten aptal turn the tables aynı tree de. Kendimizi dövcez...

Rogue rulz :P

başlangıçta shadow dance deniyicem ama mutilate de hoş olmuş. turn the tables ne lan şimdi gördüm ahah
Sosyal ağlarda paylaş

Oturanboaa said:
axedice said:
Ass rogueların beyaz damageı ne kadar? Combat rogueların bile %70i falan buluyor ki deli enerji regen ediyor adamlar. %15 pasif damage increase nedir abi ayıp günah.

Yok abi naptın sen combat roglarn beyaz dmg adam slacker diil se %55 i geçmez. Onca talent ı boşamı savuruo adamlar:D

Aslında 60-65% ın altında kalmaması lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Oha vallada şaştım. Ama olsun yinede sölediimin arkasındaym. Off hand talent ıda sword talent ıda combatda.

Heleki offhand... Offhand yarım dmg vurur %50 artınca %75 oluo.
Beyaz dmg da %70se (ki o kadar bu wws reportta) bu beş offhand talent tek başına ı overall dps i %8 küsür arttırıo(sword spec saymazsak).

Eh mutilate de böle bişi olmadıı için hunger for blood la gelcek %15dmg çok farketmicek combata karşı.Pve de tabi.

Edit: Şunuda sölim dedim beni roglar 5talent etrafında dönüo sanıyorum sanmayın diye:p

Offhand spec i sadece örnek olsn diye söledim diğer talentlar daha bile fazla etkiliyodur muhakkat combat potency falan ne bilim zibinle şey var.

Ama %15 dmg done insanların gözünde çok büyük gözükmesn diye combatda daha lower tier bi talent tan örnek verdim:p
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
xunn said:
Egosunu zedeliyim diyorum axedice'ın ama olmayacak galiba. Roguelar OP, bb.

Sen bunu diyince eski projelerimden biri aklıma geldi, bi güncelleme çektim. Odana asarsın belki.

http://img509.imageshack.us/img509/4859/axecop2cy2.jpg

Güzel çalışma, eğer hintli club sahibi gibi bir tipin olmasaydı meme olabilirmiş. Hatta onu upgradeleyeyim ben bir ara.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
xunn said:
Egosunu zedeliyim diyorum axedice'ın ama olmayacak galiba. Roguelar OP, bb.

Sen bunu diyince eski projelerimden biri aklıma geldi, bi güncelleme çektim. Odana asarsın belki.

http://img509.imageshack.us/img509/4859/axecop2cy2.jpg

O raftakiler forgotten realms kitaplari dimi? Gördüm aradan
Sosyal ağlarda paylaş

A: Any player who has both an active World of Warcraft subscription and World of Warcraft: The Burning Crusade is eligible to opt in to the beta at (US opt-in page / EU opt-in page). The account must be active when the beta starts in order to be eligible to receive an invitation.

abi ben sign up ettim ama accountum aktif değil laned olsun hemen açsam mı accountu dursun hehe =_= MEHMEH.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...