Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rocky 5

Mephisto_

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Ben stallone nın konusmasını dınlemıstım Rocky 6 ıle ılgılı bu defa daha cok Rocky nın duygusal! yonu ele alınıcakmıs hıkaye olasılıkları ıse soyle
Rock box u bırakır ve yaşlanır *** buyutmeye baslar bu sırada aılesıne bırsey olur veya oglu profesyonel box a baslar veya bırısı rockye meydan okur veya parasız kalır veya mayfyayla bası belaya gırer ve Rocky Eye of the Tıger eslıgınde yenıden calısmalara baslar hırs yapar vs sonra Unlu bır oyuncunun (sır gıbı saklanıyor) oynadıgı rakıbını devırır bu arada fılımın butcesı 40 mılyon dolar olarak dusunuluyor ve fılımde Bıll Clınton da olucak Stallone ye soz vermıs uckur amca galıba saksofonunu da gorucez bıll ın :)[hline]Just as somethings can be right and useless
Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Suiko Dragon
UDIC (Ultima Dragons Internet Chapter)
Armaden Dewild Lead HC
armedendewild.frp-tr.net
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

Eskı aylardan bırınde sınema dergısı roportaj yaopmıstı altyazı dergısıde olabılır veya sınemalarda satılan dergılerde unuttum valla:) orada yazıyordu K-Pax ıle ılgılı ropertaj yapmıslar orada anlatıyordu hatta soyle demıs
Rocky 5 karıyerımın en buyuk hatası oldu
ıste o dergıde yazıyordu bıde rocky 6 dıe arat google dan sılınmedıyse cıkar hatta seneryo su an bıtmek uzeredır cekımler felan derken 2 seneye kadar ızlerız Rocky ı[hline]Just as somethings can be right and useless
Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Suiko Dragon
UDIC (Ultima Dragons Internet Chapter)
Armaden Dewild Lead HC
armedendewild.frp-tr.net
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...