Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sultans Clan

Uzun

Öne çıkan mesajlar

berk444 said:
Onları satacanıza direk parası olmayanlara versenize. Maksat vakit kaybı mı? Direk ticaret yapıyosunuz yani. (ayrıca parası olmayan arkadaşlarınız aylık parayı nası ödiycek? ticareti süreklileştirmeniz lazım)

Kimsenin cebimden 1.000 ytl cikaripta guild te bile olasa arkadasalrina dagitacagini sanmiyorum .. Ilk paketlerini bi alalim sonrasina bakariz ..

berk444 said:
Bu işi kutsal gösterme çabası nedir?

Bu isi kutsal gosteren falan yok . Her soylenen neden bu kadar yanlis anlasiliyor anlamadim .. Her soyledigime sonradan 20 kere aciklama yapmam gerekiyor .. garip gercekten ..
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh herşeye olumsuz bakmayın =P Gereksiz tartışmalardan kaçınabilirsek, bu guildlerin kendi sayfalarını temiz tutmaya çalışalım zira katılmak isteyenler genel bilgi olarak bu forumları okuyabilir, eğer sırf tartışma şeklinde sayfalarca devam ederse bunun kimse için olumlu olacağını sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun said:
Her soylenen neden bu kadar yanlis anlasiliyor anlamadim .. Her soyledigime sonradan 20 kere aciklama yapmam gerekiyor

yok ortada gerçekten samimi bi oluşum mu var yoksa kınaytcı zihniyetle "gardiş sen gel ayarlarız bişiler" mi yapılıyo onu merak ettim. Düzgün bi guild bulmak zor bu zamanda biliyosun.

Not: kınaytcı zihniyet dediğim şey benim kendi yorumum. herkese göre farklı olabilir. Şimdi bi tartışma başlamasın da.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok yanlış yapıyorsunuz, biraz daha böyle devam ederseniz, oyuniçinde millet cidden size antipati ile yaklaşır.

Adamların yayınladığı Tutorialları alıp, önüne arkasına "Presented by Sultans Clan" yazmanın bana göre ne olduğunu söylersem, hoş olmaz.

Sonra RS forumlarına girip, Clientı upload etmek ve klan şifrenizi koymak falan, yanlış mantık.

Kaybettirir size söyliim, zaten "Sultans" ismi ile yeterince antipati toplayacaksınız, daha fazla kötüleştirmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Gerci haklısınız KO dan gelen oyunculardan bu tartz guild adı ve nickler cıkması normal.Gelin AoC da da wow dayapılanları yapın ve türklerin karizmasını sıfırlayın.KO online diğer adı amele online dır.Bunu herkes bilir.Nicklerinde Uzun kısa orta gibi olması KO oynayan adamlar dan beklenir.Kesin guild master felanda cafe sahibi felandır bunların.Cafe olarak geliyolardır.
WoW da çok cektik wow u uzun süre oynayan lar bilirler.AoC da aynı olcak.USA serverındamı başlasam oyuna acaba.
Şu online oyunların dünyasında aptal bir milliyetciliğin annamı nedir bir türlü çözemedim.Hiç bir ülke guildinde bunu görmedim.Ben bir priest isem oyunda kimmeryalı bir priest imdir.Oyunda da böle bilinmek isterim.
Size bi guild adı önerim onu yapın isterseniz.''Mal Adamların Dönüşü'' bu nasıl? Türk guildi kurun ama isimler oyuna uygun olsun guild adıda öle.
Sosyal ağlarda paylaş

Sencesi bencesi yoktur bu işin.Bu bir çeşit kuraldır.Sen trafikde kırmızı yanınca gecebiliyonmu?Yada kırmızıda gecersen ameleya bak adam ışık felan takmıyo diye kırmızda gecen adama kıl olmuyomusun?
Bu da onun gibi bişe.AoC WoW gibi oyunlar elite oyunlardır paralıdır paralı olmasıda oldukca iyi birşeydir.KO ekranında veya Silkroad ekranında türk nickleri gördünmü sen? Sivaslı cindy diye nick gördüm ben.AoC ve wow da böle nickler var ama nispeten daha az.Oda paralı oldugu için.
Size şaka geliyor WoW AoC gibi oyunlar elite ve yetenek kabiliyeti çok daha yüksek oyuncuların sadece amac son lvl olmak annamına gelmeyen rekabetin baş döndürücü yükseklikde oldugu ve sadece ama sadece oyunda yapılabilecekler konusunda rekabet den bahsediyorum.Oyunlardır.Örneğin genel chat de akşamki ingiltere almanya macı kaç kaç bitti diye bi yazı yazarsanız.Son derece kendini bilmez biri olarak diğerleri tarafından algılanırsınız.
Ben illaki ingilizce bir nick koyun demiyorum gidin latince yada mitolojik nickler secin.Sizin anlayacanız bir benzetme ile şöle özetlim.Türkiye yerine ingiltere liginde sahaya çıkdıgınızı düşünün sizce aynımı?
Oyunla alakası yok ama en basit bu şekilde anlatılabilir.Aslında benim kaygım sizlere ne olacağı degil.Zaten bu şekilde başlarsanız cuvallıcaksınız benim kaygım bizi de sizin ile aynı kefeye koycak olan avrupalılarda.illaki bizde zarar göreceğiz.Almanyada yaşayan türkler yüzünden ülkemizin nasıl tanındığı ortada.Adam almanyanın göbeğinde son ses arabasında ibrahim tatlı ses acıyo.Sonuc? türkiyeye gelmeyen tüm yabancılar bizi onlar gibi sanıyor.Neyse ne desek boş.
Nasılsa inatlaşıp bildiğinizi okuyacağınız belli.
Sosyal ağlarda paylaş

Yav amma abartıldı bu konu. İsteyen Sultan diye koyar, isteyen top pekaziz diye koyar, nedir ki bu kasıntı anlamadım?

Sanki hepimiz deli gibi rp yapıyoruz, kılıç kalkanlı başka oyuncu görünce çöelip selam veriyoruz. İnsanlar nasıl eğleniyorlarsa öyle davransınlar.

Ayrıca saçma isimler bulunca yabancılar türkleri böyle tanıyor, duyduğum en saçma bahanelerden birisi. Girin bakalım oyunun ilk günü kimler (yabancılar) ne isim koyuyorlar karakterlerine.

İlla birşey eleştirecekseniz oyun başladıktan sonra kişiliksiz davranışlar sergileyen insanları eleştirin.
Sosyal ağlarda paylaş

pekaziz farkındaysan guild ismin değil burada benim söylediklerim.

Gidip Funcom tarafından yayınlanan Combat Tutorial'ı editleyip, başınaa "Presented by Sultans Clan" yazarsan, videodaki adamın sesini kısarsan ve bu videoyu, yine Combat Tuto by Sultans Clan şeklinde Youtube'a koyarsan, guild ismin ne olursa olsun antipati toplarsın ve daha release bile edilmemiş oyunda millet sana bi tarafıyla güler.
Sosyal ağlarda paylaş

redbaron73 niye nickini redbaron koyuyosun? burası uçak pisti mi? ya da orta çağda mı yaşıyoruz baron musun sen? Bak paticik forumu burası türkçe bir forum git şimdi kendine kedilerle ilgili türkçe bi isim bul hadi bakalım hayır yani senin gibiler yüzünden kedilere ayıp alıyo hepimizi dışlıyolar
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren +1, benim de daha ilk mesajda söylediğim buydu.

Artı redbaron, madem çok rp cisin ya da ortamcısın o zaman feiticiera +1

Birde;

RedBaron73 said:

...... amac son lvl olmak annamına gelmeyen rekabetin baş döndürücü yükseklikde.....

anlamına, typo da yanlışlık olduğunu farzediyorum, hani çok düzgün, dikkatli vs. sinya...
Sosyal ağlarda paylaş

RedBaron73 said:
Sencesi bencesi yoktur bu işin.Bu bir çeşit kuraldır.Sen trafikde kırmızı yanınca gecebiliyonmu?Yada kırmızıda gecersen ameleya bak adam ışık felan takmıyo diye kırmızda gecen adama kıl olmuyomusun?
Bu da onun gibi bişe.AoC WoW gibi oyunlar elite oyunlardır paralıdır paralı olmasıda oldukca iyi birşeydir.KO ekranında veya Silkroad ekranında türk nickleri gördünmü sen? Sivaslı cindy diye nick gördüm ben.AoC ve wow da böle nickler var ama nispeten daha az.Oda paralı oldugu için.
Size şaka geliyor WoW AoC gibi oyunlar elite ve yetenek kabiliyeti çok daha yüksek oyuncuların sadece amac son lvl olmak annamına gelmeyen rekabetin baş döndürücü yükseklikde oldugu ve sadece ama sadece oyunda yapılabilecekler konusunda rekabet den bahsediyorum.Oyunlardır.Örneğin genel chat de akşamki ingiltere almanya macı kaç kaç bitti diye bi yazı yazarsanız.Son derece kendini bilmez biri olarak diğerleri tarafından algılanırsınız.
Ben illaki ingilizce bir nick koyun demiyorum gidin latince yada mitolojik nickler secin.Sizin anlayacanız bir benzetme ile şöle özetlim.Türkiye yerine ingiltere liginde sahaya çıkdıgınızı düşünün sizce aynımı?
Oyunla alakası yok ama en basit bu şekilde anlatılabilir.Aslında benim kaygım sizlere ne olacağı degil.Zaten bu şekilde başlarsanız cuvallıcaksınız benim kaygım bizi de sizin ile aynı kefeye koycak olan avrupalılarda.illaki bizde zarar göreceğiz.Almanyada yaşayan türkler yüzünden ülkemizin nasıl tanındığı ortada.Adam almanyanın göbeğinde son ses arabasında ibrahim tatlı ses acıyo.Sonuc? türkiyeye gelmeyen tüm yabancılar bizi onlar gibi sanıyor.Neyse ne desek boş.
Nasılsa inatlaşıp bildiğinizi okuyacağınız belli.

sen biraz ciddiye almissin oyun isini haberin olsun :)

Benim birsuru yabanci arkadasim var olumune geyikte yapiyoruz ingiltere macindanda konusuyoruz japonya macindanda taa ultima zamanindan beri suregelen arkadaslarim var kimse oyunu bu kadar ciddiye almiyor.. benim sormak istedigim elit ve yetenek gerektiren oyunlara ornek verirmisin mesela wow un neresi elit? yada neresinde yetenek gerektiriyor? Belki ingilizcen iyi degil ama butun wow oyuncularida ulan coluk cocuk doldu burasi oyun oynatmiyorlar diye agliyorlar orgrimmar a fln gittiginde olumune spamlar yapilmiyormu.. Bebelere balon diye nick var ayni sekilde bir milyon tane ingilizce sacma sapan nick var ama senin ana dilin olmadigi icin sana garip gelmiyor yada anlamiyorsun ne dedigini..

Isteyen istedigi gibi oynar arkadas sizene? Ister sultans diye oynar ister huseyins diye oynar.. Yok conan dunyasinda sultanlik yokmus acin bakalim official sitedeki guild namelerine conan dunyasi ile alakasi varmi.. Olayiniz sacma sapan elestiri yapmak baska birsey bilmiyorsunuz sen turk olarak oynama kimeryali olarak takil soran olursada ingilizim dersin bizimle ayni kefeye koyulmassin..

Ben Sahte_Gamze diye bir yil oyun oynadim bir allahin kuluda cikip birsey demedi

Sultans a basarilar..
Sosyal ağlarda paylaş

Size şaka geliyor WoW AoC gibi oyunlar elite ve yetenek kabiliyeti çok daha yüksek oyuncuların sadece amac son lvl olmak annamına gelmeyen rekabetin baş döndürücü yükseklikde oldugu ve sadece ama sadece oyunda yapılabilecekler konusunda rekabet den bahsediyorum.Oyunlardır.

bide su bolumden anlasilacagi gibi senin turkler olarak yanlis taninmaktan cok daha ciddi problemlerin var haberin olsun..
Sosyal ağlarda paylaş

Sanirim herkes cevabini vermis yada almis ..

Tek bir hatam vardi onu duzelttim ..

Bu isim konusunu bu kadar tartismak gercekten cok sacma..

Elestirilere her zaman acigim ama yapmasini bilene ..

Iyi yada kotu yorum yapan herkese cok tesekkur ederim .. (Mal bile deseler :) )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...