Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sultans Clan

Uzun

Öne çıkan mesajlar

Saol.. Oyunda gorusmek dilekleriyle .

07/02/2008 itibariyle SULTAN's Clan Age Of Conan Resmi Forum Sitesinde Guild List'e yerini aLmış buLunmaktadır..
Böylelikle Funcom'da Avrupa'nın ilk ve tek TÜRK clanı olarak AoC'da ismimizi duyurmaktayız.

http://forums.ageofconan.com/showthread.php?t=22249

Ve Hala oyunu siparis vermemis arkadaslar Clanimizin bunyesinde satilan Age Of Conan Hyborian Adventures Collector's Edition ve Age Of Conan Hyborian Adventures Paketlerinden satin alabilirler...

Siparisler ..

Age Of Conan Hyborian Adventures Collector's Edition
http://www.hizlial.com/uruninceleme.aspx?urunid=21.007.0536.0001

Age Of Conan Hyborian
http://www.hizlial.com/uruninceleme.aspx?urunid=21.007.0536.0002
Sosyal ağlarda paylaş

Abi AgeOfConan dünyasında sultans adında guild adımı olur yapmayın.Gidin mitolojik bir isim bulun.Karakter isimlerinide umarım türkçe koymazsınız.Elite bir oyun a başlıcaksınız.Biraz oyunun senaryosu hakkında bişeler okusanız sanırım daha mantıklı bir isim koyarsınız.
Okumadığımızı nerden biliyosun felan gibi forum yazısı atmayın çünkü okuyan insan conan dünyasına ait bir isim koyar.Sacma türk nickleri ve guild isimleri yüzünden biz türkler de nasibimizi alıp dışlanıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

RedBaron73 said:
Abi AgeOfConan dünyasında sultans adında guild adımı olur yapmayın.Gidin mitolojik bir isim bulun.Karakter isimlerinide umarım türkçe koymazsınız.Elite bir oyun a başlıcaksınız.Biraz oyunun senaryosu hakkında bişeler okusanız sanırım daha mantıklı bir isim koyarsınız.
Okumadığımızı nerden biliyosun felan gibi forum yazısı atmayın çünkü okuyan insan conan dünyasına ait bir isim koyar.Sacma türk nickleri ve guild isimleri yüzünden biz türkler de nasibimizi alıp dışlanıyoruz.

Mitolojiden bahsetmisinki haritadaki Turan sehrinin osmanlidaki lugat terimi oldugunu hatirlatmama gerek yok sanirim . Sen beliki film izleyip heycan yapan sonrada gozunde gladyatori canlandiran arkdaslarimizdansin ama Hun tarihi kitaplarini okumani tavsiye ederim orda goreceksin ki hunlarin akinnlarindaki turk kaasabalarini. Hyborian haritasini acarsan Iranistanki deniz kenar , koyu bildigim kadarla latince degil turkce gibi. Bu arada resmi sitede blood of devil diye clan isimleri var 200 300 kisilik bence onlarda mitolojik deil :) git onlarda biseyler de belki isimlerini deyistirler :) Neyse ... sonucta biz oyun oynuyoruz tarih yazmiyoruz bizim clanimizin ismi 4 yildir Sultans Conandada bu boyle olcak.

Nasil bir oyuna basliyacagimizi zaten senden kat kat iyi biliyoruz. Sirf arkadaslarim KO oynadilar diye boyle bir yakistirma yapman gercekten kotu .

Benim oyundaki Ismim Uzun olucak. Istiyen sevsin.. istiyen sevmesin.. umrumda degil ..

Sen iyi ve seviyeli bir sekilde oyun oynadiktan sonra seni kimse ismin yuzunden dislamaz .
Sosyal ağlarda paylaş

GwindonSurion said:
sultans of the dance te sultan yoktu ki zaten isimleriydi sadece

Sultans Of The Dance e turkce bakarsan " Dansin Sultanlari " Anlamina gelmekte. Yani o guruptaki herkes bir sultan.

GwindonSurion said:

(Arapça: سلطان ), tarihte pek çok farklı anlamda kullanılmış olan İslamî bir sıfattır. Bağımsızlığını ilan eden İslam hükümdarları tarafından kullanılmıştır.

Anlamini ogrendigine gore Conan dunyasidna olup olmadiginida anlamissindir, umarim .

GwindonSurion said:
buyur hadi devam edelim

bu topic i 2 kisi arasindaki sid.k yarisina cevirmeye gerek yok .
Sosyal ağlarda paylaş

a)ingilizcem yoktu süpersin
Uzun said:
sultan derken ben sultan of the dance taki dancilardan bahsetmiorum

onlar Hükümdar değil sadece o işte usta olduklarına göre demek sen ustalardan değil Hükümdarlardan bahsediyorsun yani bu da demek oluyoki SELF OWNED

b) evet conan dünyasında islamiyet olmadığına göre sultanlar da yok

c)
Uzun said:
sultan kelime anlamina baktiktan sonra devam ederiz

baktım ve ettim
Sosyal ağlarda paylaş

RedBaron73 said:

Ya pardon da Ultima Online'dan beri mmorpg oynarım.Türk,Yabancı pek çok guilde girdim pek çok oyunda ve hiç bir zaman guildlerinin isminin oyunun dünyasıyla alakasız olması nedeniyle dışlanan bir millet , ırk görmedim.Hatta ve hatta kafaya oynayan çok alakasız isimlere sahip bir çok guild biliyorum.RP serverında oynayacak bir guildin evet oyun dünyasının sınırlarının çıkmayacak bir isim koyması yerinde olur fakat bunun dışında geriye kalan kişisel tercihtir.Eğer seni bu tarz bir sebeple dışladılarsa da altında başka şeyler ara şahsen hiçbir zaman böyle bir nedenle dışlanmadım ve dışlanan olduğunu da zannetmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...