Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Soy Ağacı öğrenmek

Bone

Öne çıkan mesajlar

ya dediğim gibi başta kayıt olurkan isim, oturduğun yer falan filan istedi. kimlik no istemedi, nese yanlış bilgi girdim 2-3 kere, öyle biri yok dedi. peki dedim kendi bilgilerimi girdi, kabul etti şak hesabımda tc kimlik numaramı gösterdi, biraz anladım gibi siteyi baba ismimi falan da doru bildi zaten.

ama sonuçta emin olamayız güvenilir mi değil mi
Sosyal ağlarda paylaş

Earenwen said:
ya dediğim gibi başta kayıt olurkan isim, oturduğun yer falan filan istedi. kimlik no istemedi, nese yanlış bilgi girdim 2-3 kere, öyle biri yok dedi. peki dedim kendi bilgilerimi girdi, kabul etti şak hesabımda tc kimlik numaramı gösterdi, biraz anladım gibi siteyi baba ismimi falan da doru bildi zaten.

ama sonuçta emin olamayız güvenilir mi değil mi

Üye olurken baba adını zaten soruyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

ehadha onun da babasını doru bildi diyim ozaman

edit: bi yerden sonra iyice anlaşılmaz oluyor, mesela bi yerden sonra x in babasının doğum tarihini x kişisinden sonra gösterio, sanırım çocuk doğdukdan bi süre sonra babası gidip tc kimlik no almış olabilir. yine de bu site aradığımızı doru düzgün bulmamıza pek yardımcı olacak gibi durmuyor, sadece isim ve tc numarası buluruz. ama bi yerden sonra hangisi hangisinin babası falan anlayamıyorsun :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...