Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3. Dünya Savaşı Çıkarsa yada Bizde Bir şekilde Savaşa Girersek

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

yalnız şöle bişe var
Almanya Fransa gibi ülkelere pek güvenemiyorum ben
kuzey ırağa girdiğimiz [sınırdaki durumu kontrol etmek için girmiş bir kısım birlik, bunu bizimkiler de onayladı] haberinden sonra Almanya bizim bazı üslerimizde bulunan awacs uçaklarını ülkeden çekme kararı mı ne almış, yani pek de sıcak bakmıyolar bu duruma
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye'nin zaten orada askeri olduğunu askerliğini yakın tarihte bitirmiş biri olarak şahit de olduğumdan biliyorum ama onu dışında da bir miktar birliğin yine sınır güvenliğinin kontrol altında tutulması amacıyla girdiğini söylediler, nerdeyse 18 saat TV açık olduğu için onların yalancıyısım ben de ;)

mesela 16 demiştiniz siz helikopter olayındaki ölenlerin sayısını, ama hala ısrarla 8+4 12 kişi öldüğünü söylüyolar haberlerde
Sosyal ağlarda paylaş

Valla 16 sayısında da ben medyanın yalancısıyım. Ancak Ingiliz kardeşlerim beni yalancı çıkarmamak için bugün de iki helikopterlerini çarpıştırdılar ve 6 ölü daha verdiler böylece aradaki 4 fark fazlasıyla kapanmış oldu ;)[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

hem sehıtler dırek cennete gıder Peygamberımızın hadısını unutmayın
Vatan icin sınırda 1 saat nobet tutmak 1 asır oruc tutmaktan daha sevaptır
ben her zaman soylerım ben Asker cocuguyum dırek gıderım Askerlıkten kacmam tam tersı gonullu yazılırım cagırmasalar bıle hemde Nostradamusun su kehanetını unutmayın
3. dunya savası buyuk bır gucun dunyaya dolaylı yollardan meydan okumasıyla baslıycak tum dunya savasa gırıcek ve savastan galıp olarak Turkler cıkıcak ve dunyayı bır kez daha avuclarının ıcıne alıcaklar fakat savasın bıtımınde medenıyette cokucek dunyada Turklerın lıderlıgınde 300 yıl barıs yasanıcak

evet aslı boyleydı bıde bunla ılgılı Eınsteın ın da bır yorumu var
3. yu bılmem ama 4. dunya savası Taslar ve Sopalarla yapılıcak[hline]Just as somethings can be right and useless
Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Suiko Dragon
UDIC (Ultima Dragons Internet Chapter)
Armaden Dewild Lead HC
armedendewild.frp-tr.net
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

ya savaş dediniz de..
Irak taki
canlı kalkanlara ne oldu ? peheua[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

Hahaha ben Türk ordusunu yenmek için önce kocaman bi döt lazım. Bakın bu iddayı asılsız atmıyorum. Tanıdık bi astsubay vardı genelkurmayda çalışan, ayrıca adam 3 sene doğuda pkk ile savaşmış. Gine bi gün anlatıyo alman bi general gelmiş tatbikat izlemeye. Bizimkiler uzaktan tanklarla varilleri vurdukça generalin ağzından salyalar akıyomuş. "Almanyada kullanılan tankların daha iyisi varmış ama bizimkiler gibi kullanananı görmemiş" Tankları kullananların gördükleri sadece kurslarla sağlanan eğitim. Daha borberelilerden bahsedilmedi bile...
Ayrıca bizim Türk Yıldızları grubu 7 uçakla yaptığı bi hareketi, o güçlü (!) amerika 5 uçakla denemeye kalmış ve 3 uçak mefta... (basından)[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

Ha birde unutmadan abd afganistanda kendi 5 askerini bombalamıştı. Ortalıkta düşman yokken kendi askerini helekopterle öldürdü. Hatta şimdi de iddia ediyorum, abd bir aya kalmaz ırak topraklarında kara ordusunda kayıp verecek. Saddam'ı da aşşağalamamak lazım. Adam kaç tane savaş geçirdi başından. Abd'nin esir aldık dedikleri adamlar terlikli şalvarlı adamlar, esas ordu gelince napcaklar bakalım[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

Bir otomatik silah versinler soluğu cephede alırım....[hline]DOGDUM KONUSMAYI ÖGRENDİM, ÖNCE "BESIKTAS" DEDIM, OKUMAYI YAZMAYI ÖGRENDIM, ÖNCE "BESIKTAS" YAZDIM. YENILDİK DEDILER, "BESIKTASA" AGLADIM.. BAYRAMLARDA "BESIKTAS" FORMAMI GIYDIM. SOKAKLARDA AHMET DURSUN OLDUM.. GÜZELIM, KENDINI ILK ASKIM SANIYORSUN AMA BEN ÖNCE BESIKTASI'i SEVDIM!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Viktor, 22 Mart 2003 22:21 tarihinde demiş ki:
ben her zaman soylerım ben Asker cocuguyum dırek gıderım Askerlıkten kacmam tam tersı gonullu yazılırım cagırmasalar bıle hemde Nostradamusun su kehanetını unutmayın
3. dunya savası buyuk bır gucun dunyaya dolaylı yollardan meydan okumasıyla baslıycak tum dunya savasa gırıcek ve savastan galıp olarak Turkler cıkıcak ve dunyayı bır kez daha avuclarının ıcıne alıcaklar fakat savasın bıtımınde medenıyette cokucek dunyada Turklerın lıderlıgınde 300 yıl barıs yasanıcak

3. yu bılmem ama 4. dunya savası Taslar ve Sopalarla yapılıcak[hline]Just as somethings can be right and useless
Suiko Dragon
Armaden Dewild Lead HC
armedendewild.frp-tr.net

O Nostradamus'un kıyametle ilgili bir kehaneti daha vardı ama gerçekleşmedi...[hline]A pump like orgasm.-Arnold Schwarzenegger
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kenderleme, 22 Mart 2003 22:50 tarihinde demiş ki:
oldu.. o silahı da zaten mousela kontrol ediosun.. onları kullanma yetisiyle doğmuyo insan.. eğitim+kondiyon+hedehödö gerekir[hline]Only now, only now does he know, silver doom, unseen moon will show
Askerlikte bunu öğrettiyolar..bilmem biliyomusun...off çoluk çocuğa laf annatmaya çalışıyoruz ya...[hline]DOGDUM KONUSMAYI ÖGRENDİM, ÖNCE "BESIKTAS" DEDIM, OKUMAYI YAZMAYI ÖGRENDIM, ÖNCE "BESIKTAS" YAZDIM. YENILDİK DEDILER, "BESIKTASA" AGLADIM.. BAYRAMLARDA "BESIKTAS" FORMAMI GIYDIM. SOKAKLARDA AHMET DURSUN OLDUM.. GÜZELIM, KENDINI ILK ASKIM SANIYORSUN AMA BEN ÖNCE BESIKTASI'i SEVDIM!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Viktor, 22 Mart 2003 22:21 tarihinde demiş ki:

Suiko Dragon
Armaden Dewild Lead HC
armedendewild.frp-tr.net

evet buna benzer bişiler bende duymuştum. Kıyametten önceki savaş kılıç kalkanlı felan olcak. Sonra hatta kur'an da da yazıyomuş bi kız çok rahat bi şekilde batıdan çin'e kadar gidebilecek. Ama bu durum kısa sürecekmiş... Tabi bence de hurafenin önde geleni...[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "

[Bu mesaj McFrenzy tarafından 22 Mart 2003 22:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...