Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO SERVER LUNA

Tornalp

Öne çıkan mesajlar

Yeni server haftaya açılıyor.
Açıldıktan sonra bu servera server transfer epey bir süre açılmayacakmış.
Yani bu servera tepeden inmek olmayacak.
Bu serverla birlikte HELLBOUND update uygulanacak.
Yine kısa bir süreliğine tüm diğer eski servberlar arasında server transfer aktif edilecek.Buna teon ve franz dahil.

Bu da official sitedeki açıklama.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet sanırım öyle olucak. Adamlar o yoldanda kıracakları parayı düşünmüşler heralde :) Benimki sadece tahmin tabi. Yoksa transfer olacağınız serverda aynı ırktan istediğiniz isimde bi char açın diyebilirlerdi. Koskoca charı geçiriyolarda bi isminimi değiştiremiyecekler.
Sosyal ağlarda paylaş

Amanın kopek olduren.(:P)
Nerdesin yaw karabatak gibin bir gorunup bir gayboluyon.
Gel sen gel teona gelde hareket aksiyon gorsun server!
Vallaa kemiklerim kireçlendi aksiyonsuzluktan.
Lazoyla konuş oda tarkanı çekelim bu tarafa gelsin deyip duruyordu.
Transferde ise evet itemleri satmak gerekiyor.sınırlı item ve sınırlı para ile gecebiliyosun maalesef.İsim önemli değil.Aynı ırktan 1 lvl yaratıp hiç oyuna girmeden oylece bırakıyorsun.İsim alınmışsa başka bir isim verebilirsin.Bu transfer aynı zamanda böyle sdurumlarda isim degisikliğini de içeriyor.
Sende isimden bol sey yok zaten gene koyarsın yakışıklı bir isim :D
Aslına önceki transferde bartz ve franzda çok üye aldılar ama Teon gene kral gene kral kardeşim.X(
Sosyal ağlarda paylaş

evet alp bey satmak lazım ama hangisini satayım diye dusunuyorum :D drac bow da super augment var arcana mace de 150 ele atk var :D ben bugun activate edecem tarkan ı tekrardan itemleri artık siz satarsınız :D:D:D ben de pc yok malum internet cafeden boyle yazıyorum eve de pek ugramıyorum bu pc ye ts kurarsam konusuruz :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Merhaba arkadaslar ben teonda bir char actim nikim SAKARYALI fakat daha once hindemitte oynadim newmoon clan member dim uzun zaman sonra girince gordumki hindemit serverini kaldirip baska bir serverla birlestrmisler iste bu yuzden yeni bi chari teonda actim zaten nevmoon clanindan eser kalmamis oysa ne guzel bir ortamimiz vardi neyse artik teondayim nikim SAKARYALI ve bu serverda cok yalnizim bir clana ihtiyacim var beni araniza kabul ederseniz cok sevinirim
pm lerinizi bekliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...