Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ergo proxy

kingpin

Öne çıkan mesajlar

• 1 yıl sonra ...
Ben Ani-Kraze den indirdim. MKV formatında kalite gayet iyi. Japonca bilmediğimden çeviri hakkında yorum yapamayacağım ama gayet düzgün kalitede gibi geldi bana ingilizce anlamında. Fakat animede anlamadığım çok şey var.

[spo]1) Monad ın olayı ?
2) Tamam madem lil ergo yu uyandırmak için yapıldı. Ergo nun içinden vincent nasıl çıktı? Ve neden Ergo nun orjinali nefret ediyor Vince den.
3) True battle begins derken arkadan gelen uçaklı gençlik kimdi?
4) Romedau yıkıldıysa insanoğlunun yaşayacağı yer kaldı mı ?
5) Bunlar şimdi doğurmayı mı öğrenecek?[/spo]

Yani bu tarz sorular gidiyor. Birisi genel özet lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

seriyi ilk shinsen-subs mkv formatında çıkartırken 12. yada 14. bölümde durdurmuştu sublamayı daha sonra ani-kraze doldurdu boşluğu en az shinsen kadar kaliteli bir gruptur zaten gönül rahatlığı ile izlenebilir.

[ Mesaj 04 Haziran 2007, Pazartesi - 01:14 tarihinde, Ninlempis tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
akşam 9'dan sabah 7'ye kadar bir seferde izlemelik bir anime..
ve bir kaç gün sonra dayanamayıp bir kere daha izlemelik bir anime...

ikinci izlemede arada soru işareti olarak devam edip, en sonda anlaşılan kısımları zaten bilerek izleyince, çok daha zevk veriyor.

Ama ikincide yine sonunu tam oturtamıyorsunuz.
Üçüncü izlemede o da oturuyor ve "vatiz di metriks huleynnn" diye gaza geliyorsunuz, sıyırıyorsunuz. re-l mayer'e aşık oluyorsunuz, pino gibi bir kız evladınız olsun istiyorsunuz..
Sosyal ağlarda paylaş

@Dregoth
kaç kere izlersek izleyelim o sorular hep soru olarak kalıyor belki de =)
Varsa bir kitabı veya mangası muhtemelen orda vardır bütün ayrıntılar. Ama [spo]animede bilinmeyen bir dünya yavaş yavaş izleyiciye aktarılıp, hep bir gizem havası ile izleyiciyi etkilemeye çalışma var olduğu için bazı yerler eksik kalıyor sanırım. [/spo]

üç kere izledim, ama birisi basit bi şekilde sorsa bana "proxy ne oluyo şimdi ya?" diye, yine tatmin edici bir cevap veremem XD

[ Mesaj 27 Haziran 2007, Çarşamba - 18:29 tarihinde, deggial tarafından güncellenmiştir ]

o sorular için özel olarak bi kere daha izlemek lazım belki de o noktalara dikkat ederek filan...

[ Mesaj 27 Haziran 2007, Çarşamba - 18:29 tarihinde, deggial tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...