Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ergo proxy

kingpin

Öne çıkan mesajlar

zamanın birinde, gelecekte, insanlar ve makinalar beraber yaşamakta... romudo şehri hepsine ev sahipliğinde...
duyguların alındığı, pasifize edildiği bir ilaç ile devlet herkesin üzerinde.
duygu olmayınca da herkes düzen içinde.
ama bu düzen ütopyası seri cinayetler ile çöküyor, çatlamaya başlıyor ya da...
ril meyer olarak araştırmaları takibe başlarken "uyanış" çıkıyor karşımıza. ve tüm düzen değğişmek zorunda kalıyor o dakikadan sonra...
önümüzdeki ay vizyonda olacak, o yüzden puanlama yapmıyorum ama bir kısım equilibrium kokuyor, o yüzden garanti beğenirim diyorum.

ilk bölümü yayınlandı. resimlerden beklediğim kadar "aman tanrım!" bir karakter yerine daha insancıl bir esas alınmasına sevindim.
muhakkak deneyin.

şöyle de bir iki resim vereyim;

Sosyal ağlarda paylaş

cccp diye bir codec pack vardı (kaa'nındı sanırsam) nette aratırsanız bulursunuz gayet güzel bir paket tavsiye ederim.
bu sırada anime güzelmiş aslında bu tür çizimleri pek sevmiyorum (sanırsam last exile ile aynı çizim yöntemi). ilk bölüm abartılacak kadar ilginç gelmedi şahsen ama devamına bakacağız
Sosyal ağlarda paylaş

cccp'ye kaa sadece destek veriyor. aslında tüm çözücülerin temizlenip düzgün çalışanversiyonlarının bir araya getirildiği bir paket. rizon'dan çıkan bir fikre katılan tüm fansub ekipleri de destekliyor. gene de h.264 ve h.266'da çok fena çakılabiliyor, ayrıca da ses sorunu yapabiliyor. özellikle whitebase çalışmalarında muhakkak saçmalıyor. o çok tartışıldı ama hala da sorunlu. uyum sağlasın diye eski bir çözücü kullanıyorlar muhakkak, o da bütün paketi bozuyor. ama sadece 1, 2 grubun 1 2 yayınında sorun yaptığı için es geçiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

konusu equibilirium mu nasil yaziliyorsa işte ondan alinti falan mi?yoksa film animeden mi alinti.o filminde konusu duygularin ilaç ile bastrilmasi üzerineydi

edik:ilk msginda yazmissin zaten equibilirum kokuo die gormemisim.konu kismini okuyunca direk aynisi geldi aklima benimde.

[ Mesaj 27 Şubat 2006, Pazartesi - 19:57 tarihinde, GEd tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...