Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half-Life 3

Bone

Öne çıkan mesajlar

Silphatos said:

o değil de ben hl2 storyi unuttum ya sdf, ilk oyunu milyon kere oynadığımdan + geçende de black mesa modunu bitirdiğimden taze aklımda ama 2 ve episodelar direkt beyinde 0 kb yer kaplıyo, bi ara oynamam lazım baştan.

en son kızın babası ölüyodu

bu kadar puştluk yeterli sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

o değil de ben hl2 storyi unuttum ya sdf, ilk oyunu milyon kere oynadığımdan + geçende de black mesa modunu bitirdiğimden taze aklımda ama 2 ve episodelar direkt beyinde 0 kb yer kaplıyo, bi ara oynamam lazım baştan.

Oculus Rift pre-order ettim, gelsin, geçenlerde burda paylaştığım olayı yaparak oynicam HL2 serisini baştan!
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
PS3'te ki top 3'de portal 2 olması da enteresan bir olay. Baş köşemde duruyor oyun, o kadar seviyorum.

Valve Sony işbirliği çok uzak ihtimal değil. Hele hele PS4 PC mimarisine yaklaşmışken çıkıp Steam integration'u duyursalar Bombanın ötesinde bir olay olur. Bence olmayacak iş değil. Siler süpürür piyasayı o zaman Sony.

Olaylar resmen iki firmayı birbirine yaklaştırıyor gibi.

Sony PS3'te Portal 2 ile beraber kısmi Steam entegrasyonu getiriyor.
Valve Linux platformuna ağırlık veriyor, oyunları Linux destekli hale getiriyor.
Valve linux tabanlı SteamBox üstünde çalışıyor AMA konsol rakibi olacağız gibi söylemlerden uzak duruyor.
Sony PS4 ile PC mimarisine yaklaşıyor, cross platform olayını kolaylaştırıyor.

Şimdi Gabe E3'te çıkıp Steam'i entegre ettik falan dese cuk olur yani.
Sosyal ağlarda paylaş

öyle bir şey olacağını sanmam. düşün sen sony'sin ve tamamen sana ait bir platformda satış kanalını başkasına veriyorsun? neden? biraz yeni hayran kazanmak, halihazırda olan müşterilerinin de memnun olması için. ama valve'in bu işten kazancı hayvani olur özellikle geleceği de düşünürsen, yani senin kaybın. onun yerine yetersiz programcıların ile psn'i biraz daha geliştirip kendi oyunlarını kendin satıp tüm geliri kendine ayırıyorsun, hiç bir müşteri de steam olmadığı için ağlamıyor, ağlayamaz da zorla değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Sırf Valve kârlı çıkacak şekilde bir anlaşma yapılmaz zaten. PS4 üzerinden Steam satışlarından elde ettikleri kâr oranını düşürüp Sony ile paylaşabilirler.

Zaten bence Steam direkt olarak gelmez PS3'e, PSN ile çeşitli entegrasyon olabilir. Friends list gelir mesela, Steam'in bazı hizmetleri eklenir PSN'e falan. Facebook entegrasyonu gibi düşünmek daha yararlı olur sanırım.

Ama zaten Valve SteamBox istiyor, full olarak PS4'e entegrasyon gelmez evet.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...