Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SWGemu

paranoya

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
-Deno- said:

yok mu swg emu hesabı olan yav?

var eski FRF'den iki kişi olarak ocak ayında emuya başlamıştık 2 ay baya baya oynadık city kurduk city shuttle alacak ranke falan da getirdik mobyiusun SS contestini falan kazandık hatta ama bıraktık gibi şuan. çok az kişi online ve online olanların yarısıda boş duran botlar olunca baydı biraz beni. oyun çok büyük olduğu için ekmeğe sürülmüş bi tutam tereyağ bilbo baggins gibi az kalıyor oyuncular. ama bi grup olsa sağlam oynanır.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Oyundayim ben hala :)

Ulubatli nickname.

Bu ay başında çok beklediğim Jedi sistemini de dahil ettiler.

Publish 9: Secrets of the Force, Redux

Added the Village Jedi progression system. This includes everything from getting glowy through to the village outro, the Padawan Trials, the Jedi professions, visibility system, player bounty hunting, and the Knight Trials. The Force Ranking System is disabled for now as it is still under development.

Added the Corellian Corvette dungeon and associated quests and loot
.
.
SWG Emu. Basilisk Patch Note
Sosyal ağlarda paylaş

sinera said:

Şu oyunu ne zaman görsem Jedi Knight: Jedi Outcast'ı open world yapmak ne kadar zor olabilir ki bu kadar bozup buna çevirdiler diyorum.

Sanırım EA şuanda Star Wars lisansına sahip. Açıkçası eski Bioware zamanında olsaydı bunu çok görmek isterdim ama artık Andromeda'yı yapan firmadan ne beklenir bilmem. (Tek stüdyo olabilir ama gene de o oyunun o halde piyasaya sürülmesine izin verdiler)
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 7 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...