Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kim nerede: İzmir

Saeros

Öne çıkan mesajlar

bıdırı bıdırı bıdırı dır :))))). (son "hayde buluşak" topicindeki mesajlara bakarak yazıyorum, belli bi sıra yok yani, bi de sürekli izmir'de bulunmayanları yazmıyorum, kendileri ne zaman izmir'de olduklarını şey yaparlar sonra eklenir öylece falan)

Madcat vay sınır yok
Hardter vay sınır yok
ulfang vay sınır yok
slayer77 vay sınır yok
Marl0_on vay sınır yok
Tremour77 bilmiyom
Redogski bilmiyom
MrLevie bilmiyom
Kartan bilmiyom
Dev bilmiyom
Gothic vay sınır yok
Chaotic bilmiyom
Pyro vay ama kapsama alanı dışı
Luriel bilmiyom
can-i bilmiyom
Utterable bilmiyom
Utopia tiyotorosu var hep
Jandor bilmiyom
senko vay sınır yok
Apeiron vay sınır yok
Metakuso bilmiyom
Tedicit bilmiyom
DoruK bilmiyom
Eldarduil vay sınır yok
proggorp bilmiyom
KingOfLoss vay sınır yok (tatillerde falan geliyo)
Dwinz bilmiyom
Brigand nolimit
Dartanian h.içi hariç

işte böyle, adınızın yanına ayrıntı istiyosanız yazın buraya, mod uğraşsın hehez. adınızın eklenmesini istiyosanız gene buraya yazın gene mod uğraşsın. mod zaugna'ydı di mi zaten, acı çeksin baane. (^_^)/

çok özentiyim lan. legbra beni sev.
Sosyal ağlarda paylaş

tiyotorom var hep, konserim var hep, okulum var hep, çevirim var hep, birilerine sözüm var hep, galiba hava değişikliği lazım bana asfg.

olmasa da artık böyle eskiden bay bayan dengesini ayarlıyoduk,
şimdi oturuyorum masaya, son buluşma misal. egööö, yavuuuz, şekeriiim, anıııır, dodooo, canoooş diye sevgi gösteriyorum size, yeri geldi mi laf sokuyorum, küfrediyorum, avla çeviriyorum filan, insanlar bele bakıyo bu kızcağız napıyo 20 adamın arasında diye agsfag. siz beni anlarsınız, peki ya mahalle baskısı sdf.

sizleri seviyorum ama minik gruplar halinde abi. toplu buluşmayın. anılı almadan buluşun demek değil bu yanlış anlamayın. anıl da bizden. homofobik misiniz, yapmayın arkadaşıma bunu:/
Sosyal ağlarda paylaş

Pyro said:
Mart'ın son haftasına kadar boş zamanım var sonrasında ölü gibi birşey olacağım ben. Ayrıyetten selin abv. Tüm saçmalamalarını çeken benim ama beni yazmamışsın bile eyv aga.

sen kalbimin en güzel yerindesin bebeyim. bildiğin şeyleri yazmaya lüzum var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

bu aralar ne msn, ne forum, pek giremiyorum (aslinda girmiyorum, ehe) ama bir sekilde ulasirsaniz gelirim bulusma neyim olursa.
ama gelmeyedebilirim tabii.
useniyorum lan evden cikmaya.
bir de surekli ayni seyler filan.
degisik bir seyler yapalim artik.
o cafe senin, bu bar benim, su imbat selinin *zuleheh* dolasiyoruz surekli.
sinemaya gidelim, golf oynayalim, plates yapalim. nerden biliyim, kosalim filan, emo dovelim, capon restoranina gidelim, sıtarbaks dan kahve alalim, stipriz klubune filan gidelim, araba calalim, degisik bir seyler yapalim ama.
Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı -Deno- tarafından Kim nerede: İzmir olarak değiştirildi
  • Yeni Oluştur...